Image Slider - strona główna

  • Akcja Lato 2020
    Akcja Lato 2020

    Lato 2020. Studenckie wyjazdy nie tylko dla studentów...

Agnieszka Majchrzak, blacha 613

Kontakt: hnitessa(małpka)gmail.com

 

Cześć!

Jak to było ze mną i SKPB? Na studiach trafiłam na obóz w Czarnohorę, gdzie poznałam m.in. przewodnika SKPB Darka Ekonomiuka (b.592) i jego definicję ładnej pogody oraz przyszłą przewodniczkę Monię (b.610), z którą, i chyba dzięki której, zdecydowałam się pójść na kurs, który okazał się jedną z najfajniejszych przygód mojego życia. Cała historia skończyła się wymarzonym trójkącikiem numer 613, a właściwie może wtedy dopiero się zaczęła. 

 Wędrowałam troszkę po górach Rumunii, Rosji, więcej zaś po ukraińskich Karpatach, które szczególnie polubiłam za to, że zupełnie nie tak daleko można znaleźć tam swój mały koniec świata. No i polskie góry, jasna sprawa.

Lubię marzyć i planować wyjazdy bliższe i dalsze na 100 lat do przodu, sądząc po ilości pomysłów. Cieszę się z tych, które udaje się zrealizować. A wpisując się w konwencję: co lubię w górach? O rany, tyle rzeczy, lubię góry za to, że tam wszystko jest intensywniejsze, nawet deszcz. Lubię jak przewartościowują się rzeczy ważne i nieważne, gdy się na nie patrzy z dala od warszawskiej perspektywy. I jeszcze to, co w sumie wszyscy lubią (chociaż większość twardzieli się nie przyzna :)) - ciepły blask ogniska, gitarę i piosenki do rana, wschody i zachody słońca z cudnymi widokami, czasem nawet trochę samotności i okazji do rozmyślania - ot i profil psychologiczny Agi.

Nie znoszę cwaniactwa, które na co dzień często skutecznie maskuje egoizm i płytki charakter, ale na szczęście w górach jakoś słabo się sprawdza. I za to też lubię góry, bo jeżdżą tam ludzie fajni, dobrzy i mądrzy, przynajmniej ja takich spotkałam. Zapraszam na wyjazdy z SKPB.

Aga

SKPB wspierają

Tagi

Adam Panasik Adam Rączkowski Aga Szudarska Agnieszka Płatkowska-Antas Akcja Lato Ala Słoma Arek Smarż Asia Borkowska Babia Góra Barbara Ciach Bartłomiej Kobierzyński Baza namiotowa, Baza w Regetowie Beskid Makowski Beskid Mały Beskid Niski Beskid Sądecki Beskid Śląski Beskid Śląsko-Morawski Beskid Żywiecki Bieszczady Bieszczady Wschodnie Blanka Błaszczak, Boże Ciało Chata SKPB Chata w Teodorówce chatka studencka Czechy Darek Gatkowski Docent Dzidek dzieci w górach długi weekend Ewa Czupta Ewa Perlińska-Kobierzyńska Gorce Gorgany Gosia Pleban Grzegorz Tyliński Grzegorz Zając Hanka Nowicka Hubert Rachubiński Impreza na orientację InO Jacek Perłowski Jacek Szczepaniak Joanna Dobosz Kamila Wachnicka, Karol Osiak Karpaty Ukraińskie Kasia Janiak Korona Gór Polski Krzysiek Chodorowski Krzysiek Mazurek Kuba Rozenbaum Kurs przewodnicki, Lackowa Manewry SKPB Marcin Błoński Marcin Drzymała Mariusz Pietrzak Mateusz Piotrowski Mateusz Trzciński Misia Łukasiewicz Natalia Zwolińska Nocleg w namiocie Nocleg w schronisku Paweł Bieniek Paweł Gilewski Paweł Lustig Paweł Łodziński Pieniny Pieszy Piotr Bonik Rajd Beskid Niski Rajd Połoniny Rotunda rower Spotkania Karpackie Stasiek Sobociński studenckie wyjazdy szkolenie Słowacja Teodorówka trasa dla dzieci Ukraina warsztaty przyrodnicze Weekend Wojtek Makarewicz Wyjazd chatkowy Wyjazd ekstremalny Wyjazd pod namiot Wyjazd rowerowy Wyjazd w góry wyjazdy studenckie wyjazdy w góry Zawody na orientację Zosia Wiśniewska Zuzanna Smoczyńska Zuzia Smoczyńska