Kursowa wycieczka autokarowa


Motto:
Chodzi o to, aby umieć "*** do sitka"

Poniżej zamieszczam informację o autokarówce kursowej na pogórza terenu uprawnień, która odbedzie się w drugi weekend nowego roku. Wszystkie chętne osoby z kursów 2003/2004 i 2002/2003 proszone są o niezwłoczny kontakt pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informuję również, że istnieje możliwość uczestnictwa w autokarówce dla osób spoza kursów, pod warunkiem zaakceptowania warunków uczestnictwa.
Czytaj więcej...

Wyniki egzaminu przedzimówkowego - cz. ogólna

Oto wyniki części ogólnej. Można było zdobyć maksymalnie 40 punktów, próg zaliczenia ustaliliśmy, tak jak zapowiadaliśmy, na poziomie 24 punktów, czyli 60%. Za każdą prawidłową odpowiedź był 1 punkt, za brak lub złą - 0 punktów. Zgodnie z zapowiedzią skreślenia były niedopuszczalne, bowiem było wystarczająco dużo czasu na zastanowienie się nad odpowiedzią.
Czytaj więcej...

Tematy do pracy z organizacji i finansów IT

Oto obiecane tematy. Aby uniknąć zamieszania numer tematu jest równy numerowi na egzaminie.
Waszym zadaniem jest ułożenie programu, preliminarza uwzględniającego dofinansowanie z jednego, realnie istniejącego źródła i wniosku o dofinansowanie imprezy, do tego źródła skierowanego. Całość powinna zajmować max. 4 kartki A4 (1-2 - program, 1-preliminarz i 1-wniosek). Wyjątkiem od powyższych założeń jest skorzystanie z formularzy wniosków o dofinansowanie do instytucji publicznych.
Czytaj więcej...

Zimówki

Zimówka - w tym artykule zawarte są nasze oczekiwania wobec Was na obozie zimowym kursu SKPB 2003/2004 fff
Czytaj więcej...

Egzamin przed Zimówką (Zakres wymaganej wiedzy z pierwszej pomocy)

Oto zakres materiału jaki trzeba opanować z pierwszej pomocy, aby zaliczyć Egzamin przed Zimówką.
Przeczytanie określonych lektur i opanowanie materiału w nich zawartego zapewnia zdanie egzaminu. Zwrócie uwagę, że z określonych lektur są wybrane fragmenty.
Pamiętajcie, że wiedza ta może wam kiedyś pomóc uratować ludzkie życie
Miłej nauki życzą:.
PŁJS - PanasikŁaniewskiJaworSkrzyniarz
Czytaj więcej...

Strona 1 z 2