Zapisy na kurs trwają!

Zapraszamy na 54. edycję Kursu Przewodników Górskich SKPB Warszawa - start w październiku 2017.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kursie zapraszamy na wykłady, które odbywają się w każdy wtorek o 18.30  w sali 306 Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Tam dowiesz się na czym polega kurs, jak się zapisać i będziesz mógł zadać nurtujące cię pytania. Zapisy do końca października.

Aby zostać przyjętym na 54. Kurs, należy spełnić 4 warunki:

  • wypełnić formularz zapisu (zapisujesz się nim zarazem na kurs, jak i na konkretny termin obowiązkowej wycieczki na zapoznanie),
  • wpłacić bezzwrotny zadatek 100zł na wycieczkę na zapoznanie (dokładne terminy wpłat podajemy przy ogłoszeniach o wyjazdach - za te pieniądze kupujemy dla Ciebie bilety),
  • pojechać na zadeklarowany wyjazd,
  • wpłacić wpisowe

Wpisowe, które służy nam do pokrycia kosztów organizacyjnych kursu, wynosi łącznie 200zł. Opłaty można dokonać jednorazowo albo w dwóch ratach:
I rata
(100 zł) płatna jest przed manewrami nizinnymi (aby jechać na manewry trzeba wpłacić I ratę)
II rata (100 zł) płatna jest najpóźniej przed obozem zimowym

Uwaga: w przypadku rezygnacji wpisowe nie jest zwracane.

Zarówno zadatek na wycieczkę na zapoznanie, jak i wpisowe, płatne są wyłącznie przelewem na konto:

70 2130 0004 2001 0380 3475 0002 (VW Bank Direct)
Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie
ul. Smocza 27, 01-048 Warszawa

Prosimy o wpisanie w tytule przelewu adresu e-mail, podanego wcześniej przy wypełnianiu formularza, np.: "jan.kowalski[at]poczta.pl - wpisowe kurs 2017/18 rata 1" lub "jan.kowalski[at]poczta.pl - wycieczka na zapoznanie WYBRANA DATA WYJAZDU".

Uwaga! Osoby, które chcą kontynuować kurs rozpoczęty w latach poprzednich (mają zaliczoną co najmniej część I) również zobowiązane są do zapisania się na listę uczestników kursu i skontaktowania z Kierownictwem Kursu.

Tags: