48. Rajd Beskid Niski: kwiecień-maj 2012

Beskid Niski 2012 - zaproszenie

Po raz kolejny zapraszamy Was na majówkę w Beskidzie Niskim i nie tylko

Dla tych co nas znają – to wracamy do korzeni. Góry, luz i całuski :-*. Powinna Was zainteresować  ciekawa zmiana w zasadach rajdowych. Nie, nadal nie sponsoruje nas browar X ;-) Za to chcemy, żebyście poczuli się BARDZIEJ z nami na tych wyrypach.

 

 

Dla tych, co z nami jeszcze nie byli: jeśli szukacie dobrej zabawy,  z dala od utartych pomysłów, wygodnych hoteli i tzw. „ludzkich warunków”, to BN jest właśnie dla Was. Wędrujemy z plecakami przez 9 dni lub krócej, gotujemy na ogniskach, myjemy się w strumieniach i zapominamy o FB, szkole, pracy i innych tego typu pierdołach zatruwających spokój ducha. I – co najważniejsze – to BN, więc żadnej spinki! Spróbujcie, to duże lepsze niż zioło i wóda razem wzięte!!! Co jest do zobaczenia i przejścia bardziej szczegółowo możecie się dowiedzieć w opisach tras.

 

W tym roku spotykamy się na wspólnym ognisku w Ożennej w piątek 4 maja, posiedzimy, pogadamy, może trochę pośpiewamy. Jak pogoda będzie sprzyjać, zapraszamy na niezapominany nocleg pod gołym niebem przy Dużym Ognisku.

Zapraszamy

Koordynacja BN 2012

 

PS: Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych imprezach organizowanych przez nas?
Zapisz się na  newsletter SKPB. (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)

Tags: