Powitanie Wiosny na Podlasiu - 18 i 19. kwietnia

Macie ochotę na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu? Zapraszamy na weekendową imprezę, której ześrodkowanie odbędzie się w Serpelicach.

Zapraszamy na TRInO  - Turystyczno Rekreacyjną Imprezę na Orientację w ramach rajdu!

Powitanie Wiosny 2014 - podsumowanie i podziękowania

PODSUMOWANIE POWITANIA WIOSNY 2014

Wierzyć się nie chce ale to już, wiosna powitana.

Pogoda dopisała, trochę słońca, trochę chmur i ciepły wiosenny deszcz na nasze gorące głowy.

Studencki Rajd Powitanie Wiosny 5-6 kwietnia 2014 w Puszczy Bolimowskiej

 

 compass-iconv3  

„Kolejna zima a śniegu ni ma,

Ja tego nie mogę wytrzymać”

K.S.

Nie ma co się zżymać na naszą zimę, sorry – taki mamy klimat, trzeba działać tu i teraz. Póki nie ma śniegu i mrozu za oknem, postaramy się przywitać z wiosną. Może ona będzie mniej kapryśna od zimy i da się obłaskawić na dłużej.

W tym roku impreza odbędzie się w nieco zmienionej formule. Zgodnie z tradycją będziemy działać w około mazowieckich lasach ale do wyboru będziecie mieli dwie różne ścieżki. Oprócz zwyczajowych tras pieszych i rowerowych przygotowaliśmy warsztaty z podstaw orientacji w terenie.

Powitanie Wiosny 2013 - podziękowania

Wiosna została powitana - widać to już za oknem :)

Dziękujemy 63 śmiałkom, którzy wzięli udział w Rajdzie i powitali razem z nami wiosnę, a także prowadzącym: Kasi Stabeusz i Pawłowi Bieńkowi, Kasi Mościckiej i Piotrkowi Pszonce, Patrycji Kardasz i Wojtkowi Makarewiczowi, Ryśkowi Bachowskiemu oraz Adamowi Rączkowskiemu.

Zapraszamy za rok na kolejne Powitanie Wiosny!

Studencki Rajd Powitanie Wiosny: 20 - 21 kwietnia 2013, Puszcza Kamieniecka

538213_3617226915675_1501766908_nNie możesz już wytrzymać w domu ale zaspy śniegu nie pozwalają wyjść? Zapraszamy na pożegnanie Zimy i Powitanie Wiosny! Wobec nieubłaganej rzeczywistości za oknem dajemy jej jeszcze trochę czasu na przyjście.

 

W tym roku zapraszamy w weekend 20-21 kwietnia do Puszczy Kamienieckiej - szykujemy dla Was trasy piesze, rowerowe i kajakowe, jedno- i dwudniowe, sobotnie, niedzielne lub weekendowe. Rajd odbędzie się w okolicach Puszczy Kamienieckiej, a ześrodkowanie z możliwością noclegu w ośrodku wypoczynkowym w pobliżu Kamieńczyka nad Bugiem, przy ujściu Liwca.

 

Powitanie Wiosny - podziękowania

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za wspólną imprezę, Rajd Powitanie Wiosny, który odbył się w dniach 24-25 marca w okolicach Kamieńczyka nad Bugiem. Dziękuję uczestnikom, którzy dopisali nawet ponadplanowo (było nas 162 osoby), prowadzącym 8. tras, wśród których znalazły się piesze, rowerowe i trasa kajakowa, a przede wszystkim siłom natury, dzięki którym pogoda stanęła na wysokości zadania i nas nie zawiodła.

Powitanie Wiosny 24-25.03.2012 Puszcza Kamieniecka

Prawdopodobnie najlepsze Powitanie Wiosny w mieście!!!

Choć trwa jeszcze walka o zdobycie Zimowej Korony Beskidów, ukończenie autostrad na EURO 2012, obchodów 50-lecia Polskiego Radia „TRÓJKI”, coraz większymi krokami zbliża się też Wiosna i należy zacząć myśleć o jej powitaniu.

Zapraszamy na Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny, które odbędzie się w weekend 24-25 marca 2012 w Puszczy Kamienieckiej.

 

Powitanie Wiosny 10-11 kwietnia 2010 w Puszczy Bolimowskiej

Zapraszamy na zbiorowe lamentowanie po (nareszcie) odchodzącej Zimie: na POWITANIE WIOSNY 2010, a może bardziej Rozpoczęcie Sezonu Turystycznego, w weekend 10-11 kwietnia 2010, w okolice Skierniewic i Żyrardowa do Puszczy Bolimowskiej.

 

Powitanie Wiosny 28-29.III.2009 w Puszczy Bolimowskiej

Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna - znów nam ubyło lat,
Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy...

Z tymi bzami to może przesada, ale pąki na drzewach gwarantujemy. Będzie je można oglądać z siodełka roweru, z kajaka lub nieśpiesznie przechadzając się po puszczy. Do wyboru jest 6 tras!

Garść galerii


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Powitania Wiosny i... zeszłorocznej Akcji Lato! :)

Powitanie wiosny - rajd SKPB - Puszcza Bolimowska - 29-30 marca

Zapraszamy na pierwszy po latach rajd Powitanie Wiosny. W tym roku przywitamy wiosnę 29 i 30 marca. ( I sobota- niedziela po św. Wielkanocnych).

Wszystkich, którzy chcą pożegnać zimę z SKPB zapraszamy do Puszczy Bolimowskiej (z Warszawy kierunek Skierniewice). Wiosny będziemy szukać pieszo, rowerami, a może, gdyby schowała się pod wodą, popłyniemy kajakami by znaleźć ją w rzece Rawce.

Powitanie Wiosny - 9-10.04 w Puszczy Kamienieckiej

powitanie-wiosny-2011_malyZapraszamy na Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny, a mówiąc turystycznym językiem: rozpoczęcie sezonu turystycznego 2011.

W tym roku nasza tradycyjna impreza weekendowa odbędzie się w dniach 9 i 10 kwietnia 2011.