8-dniowy wyjazd do Gruzji – „Crouch, bind, set! Rozejrzyjmy się po Małym Kaukazie!”

 

Turystycznie-trekkingowo, choć elementu sportu również nie zabraknie, zapraszamy na 8-dniową wyprawę w stylu mieszanym (chatkowo-namiotowym) do styku kultur – tej europejskiej i azjatyckiej. Mowa tu oczywiście o Gruzji w jesiennym wydaniu!

DSC 0093

Borjomi-Kharagauli National Park, fot. Wiktor Porakowski

Termin: 13-20.10.2023 r.

Miejsce: Mały Kaukaz (m.in. Kutaisi, Borjomi, Achalciche)

Charakter wyjazdu: pieszy (ok. 20 km dziennie wędrówki), chatkowo-namiotowy

Dla kogo: dla osoby, która chce zjeść gruzińskie chaczapuri będąc w Gruzji, chętnie spróbuje rozegrać mecz rugby (we własnym gronie) na terenie kraju, gdzie jest ono sportem narodowym, posiada dobrą kondycję, by móc podjąć wyzwanie chodzenia po górach z dużym plecakiem, jest zainteresowana pierwszymi jesiennymi nocami w namiocie ?

Wyposażenie: plecak 50-70 l, śpiwór, karimata, paszport… więcej informacji zostanie przekazanych bezpośrednio od organizatorów

O wyjeździe/co cię czeka: wędrówka zarówno po kamienistych drogach w okolicy ruin niejednej twierdzy czy cerkwi, jak i szlakami w zalesionym terenie (Borjomi-Kharagauli National Park), posiłki na palnikach gazowych i ognisku, zarówno te polskie, jak i degustacja lokalnych potraw, możliwość uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. (dla chętnych)

Zapisy: przez formularzZapisy na listę rezerwową!
Szybkość zgłoszenia warunkuje cenę biletu na przelot samolotem – nie zwlekaj, tylko działaj!

Koszt: orientacyjnie ok. 1200 zł + bilety lotnicze (obecnie ok. 800 zł)

Prowadzący: wyjazd prowadzony w teamie Emilia Stencel i Wiktor Porakowski

Kontakt: jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń  - tel. 66(siedem)-29(osiem)-74(dwa) lub napisz do nas: rugbywkaukazie(maupa)gmail.com !


Liczba miejsc ograniczona! Zachęcamy do szybkich zapisów i kontaktu z prowadzącymi celem odpowiedzi na nurtujące pytania. Kolejność zgłoszeń nie decyduje o wzięciu udziału w wyjeździe – po dokonaniu zapisu spodziewaj się telefonu od nas celem potwierdzenia zainteresowania i akceptacji charakteru wyjazdu.

 

DSC 0043

Borjomi-Kharagauli National Park, fot. Wiktor Porakowski

 

DSC 0060

Borjomi-Kharagauli National Park, fot. Wiktor Porakowski

 

DSC 0177

Targ w Kutaisi, fot. Wiktor Porakowski

 

IMG 5452

Prowadzący na Kozim Żebrze (Beskid Niski), fot. Wiktor Porakowski


ZAPRASZAMY!

Emilia i Wiktor


*Dokonując zgłoszenia akceptujesz regulamin wyjazdów SKPB.