Schemat tras

W związku z sytuacją epidemiologiczną postanowiliśmy zrezygnować z pewnych stałych elementów Nocnych Manewrów SKPB Warszawa.

  1. Baza zawodów. W tym roku nie będzie Bazy Zawodów. W związku z tym uczestnikom nie zostanie zapewniona możliwość noclegu. 
  2. Biuro zawodów. Brak centralego biura zawodów. Sekretariaty dla danych kategorii będą na poszczególnych startach.
  3. Szatnia/przechowalnia. Na chwilę obecną nie zapewniamy możliwości przechowania bagażu. W razie zmian, będziemy o tym informować.
  4. Pole namiotowe. Będzie możliwość rozbicia własnego namiotu niedaleko mety zawodów.
  5. Parking. Miejsca parkingowe będą dostępne w okolicach startów / mety zgodnie z poniższym schematem. P2 zalecany dla kategorii B1, B2, T1; P1 dla kategorii T2, AL, AZ, H.
  6. Miejsca startów/mety. Miejsca startów i mety będą max w odległości do 3km od parkingu/przystanku transportu publicznego. W tym roku część uczestników będzie przemieszczać się transportem publicznym na miejsce startu. Poniżej poglądowy schemat tras z zaznaczonymi miejscami parkingowymi oraz startami.

 Schemat tras

O szczegółach miejsca startu i przejazdu danej trasy uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo najpóźniej w piątek 25.11.2022r. Informacja zostanie również umieszczona na stronie internetowej SKPB Warszawa.

7. Na mecie każdej trasy będzie ognisko, dla tras Tatrzańskich, Alpejskiej Letniej, Alpejskiej Zimowej i Himalajskiej dodatkowo będzie ognisko w trakcie trasy.

8. Posiłki na ognisku. Na każdym ognisku będzie kiełbaska lub poczęstunek.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, w przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń dotyczących organizacji imprez zastrzegamy sobie prawo do odwołania Manewrów lub zmniejszenia limitów uczestników na trasach.

Tags: