Image Slider - Nocne Manewry 2021

  • X Nocne Manewry - 20/21 listopada
    X Nocne Manewry - 20/21 listopada

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę zapisać teraz zespół i później dodać zawodników? 

- Tak, do końca zapisów, czyli do dnia 16 listopada, do godz, 23:59 można dokonywać zmian osobowych w zespole. Aby jednak Twój zespół nie został skreślony z listy, należy w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia wpłacić należną opłatę startową. Po dodaniu kolejnych zawodników należy w ciągu 3 dni roboczych wpłacić brakujące opłaty startowe. 

2. Ile to kosztuje i za co płacę?

- Wpisowe na Nocne Manewry SKPB wynosi 40 zł od osoby.  Wpisowe zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizacynych imprezy (m.in. opłata za wynajem Bazy dla Organizatorów, wydruki map, ciepły posiłek dla uczestników na ognisku, materiały startowe itp.). SKPB Warszawa organizuje swoje imprezy na zasadzie non-profit tj. nie zarabia na swoich imprezach. Wszystkie osoby zaangażowane w organizację imprezy robią to nieodpłatnie i zupełnie dobrowolnie. W związku z tym, że wiele kosztów jest stałych i niezależnych od ilości zawodników, zamawianych z dużym wyprzedzeniem opłata wpisowego jest bezzwrotna - prosimy o wyrozumiałość :)

3. Czy w Zawodach mogą brać udział osoby niepełnoletnie? 

- Tak, w Zawodach mogą brać udział osoby niepełnoletnie, ale pod opieką osób pełnoletnich tj. opiekunów prawnych lub osób upoważnionych . Osoby upoważnione są zobowiązane złożyć w Sekretariacie Zawodów pisemne oświadczenie z podpisami prawnych opiekunów. 

4. Czy w okolicach Bazy Zawodów będzie parking? 

- Nie, w okolicach startu/met Zawodów nie będzie jako takiego zorganizowanego parkingu. Będzie można parkować przy drodze do Bazy Zawodów lub drogach w pobliżu z zachowaniem przepisów drogowych, na własną odpowiedzialność. 

5. Czy mogę podmienić zawodnika?

- Tak, w celu zmiany składu osobowego zespołu prosimy o kliknięcie w link do edycji zgłoszenia. Link znajdziecie w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia na Manewry. W razie problemów z odnalezieniem linka prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6.  Czym sie różnią trasy Alpejska letnia od Alpejskiej zimowej

Alpejska Zimowa to trudność Alpejskich z poprzednich lat. Alpejska Letnia to trasa o takiej samej długości, ale trochę prostsza (pod względem orientacyjnym i przekształcenia mapy), natomiast trudniejsza od tras Tatrzańskich. Osobom którym w poprzednich latach dobrze poszły starty w kategorii Tatrzańskiej zalecamy spróbowanie swoich sił w kategorii Alpejskiej Letniej.

Tags: