7-dniowy wyjazd namiotowy do Bułgarii "RILI good trip"

 

TomekPaint

Marzą Wam się czarnomorskie plaże? Ciepły piasek przesypujący się przez palce, może drink z palemką? NAM TEŻ NIE! Zapraszamy na wyjazd do Bułgarii w pasmo Riły, łamiący stereotypy i pokazujący, że ten piękny kraj to nie nadmorskie resort, ale też zabytkowe miasta, tajemnicze monastyry i malownicze górskie szlaki! Wybierz się z nami w podróż po zakątku Europy, który ostatkami sił broni się przed globalizacją i ujednoliceniem.


Termin:

7-14.08.2023 - wyjazd 7 sierpnia wieczorem z WROCŁAWIA, dojazd do/z Wrocławia jak i zakup lotów we własnym zakresie.
Wyjazd: Wylot 17:45 z Wrocławia, przylot 20:50 Sofia
Powrót: Wylot 21:15 z Sofii, przylot 22:20 Wrocław

Bilety lotnicze każdy uczestnik kupuje sam, my sugerujemy konkretne połączenie oraz wzięcie jednego bagażu rejestrowanego na dwie osoby (związanie plecaków), służymy pomocą w rezerwacji i zakupie. Uczestnicy mogą oczywiście zostać dłużej, lecąc dowolnym innym lotem.

 

Żródło: Południk Zero | Wydarzenia | Bałkańskie Piękności - Riła-Piryn (poludnikzero.pl)

Południk Zero | Wydarzenia | Bałkańskie Piękności - Riła-Piryn (poludnikzero.pl)


Dla kogo:

Trasa dla zaprawionych turystów górskich. Mimo, że nie będziemy robić bardzo długich tras *(ok 22 GOT) to będziemy poruszać się przez 5 dni w wysokim,odsłoniętym terenie (najbliższym naszym Tatrom Zachodnim), w pełnym słońcu, z ciężkimi/bardzo ciężkimi plecakami.
(1 GOT=1km po płaskim lub 100m przewyższenia)

 

Trasa:

Plecakowa, namiotowa. Chodzimy z całym sprzętem na garbie, śpimy w namiotach lub schroniskach (jeśli będziemy mieli ochotę się wyluksusować), podziwiamy przyrodę i wspaniałe zabytki kultury, wieczorami gramy w karty i na ukulele, jedzonko gotujemy z gazu.
Trasa: Borovec - Musała - Bliźniaki - Grynczar - Kovach - Rybni Ezera - Voden Chał - Malovica - Eleni Vrach - Monastyr Rilski
Dziennie ok 22 GOT. (1 GOT=1km po płaskim lub 100m przewyższenia)

Riła Kalin Panchev

Twórca: KALIN PANCHEV FACEBOOK.COM/KMPANCHEV

Koszt:

ok. 1600zł. ok 700 zł (lot plus bagaż) i ok. 900 zł (przejazdy na miejscu, wyżywienie [śniadania i obiadokolacje], noclegi, ubezpieczenie)

Zgłoszenia:

Przez formularz (kliknij w słowo formularz) Potwierdzeniem zapisu na wyjazd jest wpłacenie (450 zł) (nr konta udostępnimy po otrzymaniu zgłoszenia).
Zgłoszenia przyjmujemy do 23 lipca!!!!!!!!!!!!!!!

 

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnego na stronie internetowej SKPB Warszawa.


Prowadzący - kontakt (maile wysyłajcie adresując nas obu):
Stefan Jaśkiewicz  - fanek1998 (zwierz) gmail.com
Tomek Żydowicz - tomek1536 (zwierz) gmail.com

TŻSJ

 

Zgadnij który to który ?