Rospuda

RospudaOpis

O Rospudzie każdy pewnie słyszał, kłótnie ekologiczno-drogowe zrobiły rzece niezłą reklamę. Kajaki to nie jest jednak miejsce na polityczne dyskusje, dlatego nie zapraszamy na nasz spływ tylko drogowców i ekologów. Na wszystkich czekamy z otwartymi ramionami i miejscem w kajaku.

Spływ Rospudą zaczniemy spokojnie, będą ładne biwaki nad jeziorami, ale znajdzie się też kilka "ostrzejszych" momentów. A gdzie rzeka nas doprowadzi? Może np. do Aten :) Ale żeby tak się stało, to musielibyśmy się zdecydować na rzucenie wyzwania Bliznie, dopływowi Rospudy, który cieszy się opinią jednego z bardziej uciążliwych szlaków kajakowych w okolicy. Ale po ciężkiej walce, przypominającej bieg maratoński, będą czekać na nas Ateny :) Słyszałeś, że Rospuda to piękna, wyjątkowa rzeka, którą ma zostać zalana drogowym asfaltem? Przyjedź i sprawdź sam.

Terminy 

rzeka termin prowadzący

A5 Rospuda 11.08 - 20/21.08.2011 Agata Nowak zapisz się!


Na spływy kajakowy "Akcja Lato" można zapisać się przy pomocy tej strony www (kliknij link "zapisz się" przy terminie spływu) lub u Komandora Akcji Lato Olgi Wojewody, pod numerem telefonu 513 535 222 lub emailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spływów kajakowych "Akcja Lato" prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Tags: