ALTERNATYWY 2A- wycieczka weekendowa 15/16 lipca

Kolejna z serii wycieczek weekendowych dla zapracowanych- tym razem w Beskid Wyspowy zaprasza Gosia Jak będzie? Podejścia- krew (z nosa), pot i łzy (przewyższenia do 700m). Szczyty- marzenie Marii Konopnickiej czyli jagody, jagody i jagody (oraz widoki!). Chcesz się przekonać - zapraszam! Gosia

TRASA: Łącko- Modyń- przeł. pod Ostrą - MOgielnica- Pol. Wały- Jasień- Ćwilin-Śnieżnica- Kasina (jak będzie bardzo gorąco, to trasa ulegnie skróceniu!)

DOJAZDY: Wyjazd 14 lipca piątek pociągiem do Nowego Sącza, zbiórka o 19.30 pod kasą nr 1 na Dworcu Wschodnim, powrót w nocy z 16 na 17 lipca o 2.00 w nocy na Dworzec Centralny (dzięki temu choć parę godzin prześpimy we własnych lóżkach przed poniedziałkową pracą). Zgłaszajcie się do środy 12 lipca na bilet grupowy (50% zniżki dla każdego).

NOCLEG: w bazie SKPB Katowice na Polanie Wały w namiotach wojskowych, jest możliwość wzięcia "polowego" prysznica.

JEDZENIE: robimy sami i wspólnie, trzeba zabrać chleb i rzeczy do kanapek na 4 posiłki, oraz torebkę ryżu, kawałek kiełbasy, pomidor/koncentrat, cebulę/ paprykę/ kabaczek na leczo, kisiel, owoce suszone, czekoladę, 1,5 l wody.

CO ZABRAĆ POZA JEDZENIEM: śpiwór, karimatę, latarkę, menażkę, kubek, łyżkę, nóż, kurtkę od deszczu, worki plastikowe do pakowania rzeczy w plecaku, sandały, krem z filtrem, coś na głowę od słońca, legitymację PTTK jeśli ktoś ma.

Zapraszam i do zobaczenia na Dworcu, chętnych na bilet grupowy proszę o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gośka Gutkowska
Tags: