ALTERNATYWY 1A - wycieczka weekendowa 15-18 czerwca


Na wycieczkę w długi czerwcowy weekend zapraszają w Bieszczady Anka i Gośka
Charakter trasy: wędrowna, stodołowo/schroniskowa, nie nosimy namiotów
Prowadzący: Anka Jawor, Gośka Gutkowska
Kontakt: Anka- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Gosia- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Wyjazd z Dworca Zachodniego pociągiem do Rzeszowa. Zbiórka o 20.30 w Hali Dworca PKS. Mamy bilety grupowe.

Trasa: Wetlina-g. Smerek-Suche Rzeki- Dwernik Kamien-przysłop Caryński nocleg
Magura Stuposiańska- Stuposiany- Smolnik- Lutowiska Posada nocleg- Michniowiec-Żuków-Bandrów Narodowy nocleg-Radiów Wierch- Stara Huta-Krościenko- Widły-Ustrzyki Dolne
Koszt: ok.120 zł

Wyjazd 14 czerwca (środa) wieczorem, powrót19 czerwca (poniedziałek) ok.6.00 rano z i do Warszawy.
Jeżeli zbierze się wystarczająca liczba chętnych by zapełnić autobus, to pojedziemy autobusem z Warszawy, jeżeli nie- pociągiem i busem. Dokładne informacje o miejscu i godzinie wyjazdu podamy gdy zorientujemy się który środek transportu wybieramy.

Jak będzie? Będzie trochę widoków z Polonin i na Poloniny, nie będzie tłumów- to pewne. Odwiedzimy opuszczone doliny i dzikie zarośnięte krzalem grzbiety. Poznamy Bieszczady od ich mniej turystycznej strony. Nie zabraknie też atrakcji świętojańskich jak ogniska, puszczanie wianków czy kąpiel w Sanie oraz pyszne obiadki ze wspólnego gara.

Serdecznie zapraszamy,
Anka i Gosia

Tags: