WIGILIA 2010

Czternastego grudnia kursanci, przewodnicy oraz sympatycy SKPB zebrali się, aby świętować razem wigilię kołową. Tegoroczną nowością było wręcznie odznak "Sympatyk SKPB Warszawa", które otrzymały osoby wspierające nasze Koło od wielu lat.

Spotkanie zorganizowali Ewa Perlińska i Bartek Kobierzyński ze wsparciem licznego grona kursantów 2010/2012.

 


Życzenia w imieniu zarządu złożył prezes SKPB Adam Rączkowski. Następnie odbyło się wręczenie odznak Sympatykom zasłużonym dla Koła. To nowa inicjatywa mająca na celu podkreślenie zasług osób włączających się od lat w działalność Koła SKPB Warszawa. Na wniosek przewodników tytułem Sympatyka SKPB zostali wyróżnieni:

Paweł Duma
Kasia Kowalska
Ula Bielawska
Lena Teska
Jakub Teska
Hania Łaniewska
Radek Rudowski
Paweł Pawela
Krzysiek Łaniewski
Bartek Matuszewski

Chcemy w przyszłości nadawać tytuł Sympatyka kolejnym osobom, które nie są przewodnikami, jeżdżą na nasze wyjazdy, czują się związane z SKPB i wspierają Koło.

Po części oficjalnej obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez kursantów, złożyliśmy sobie życzenia i spróbowaliśmy potraw wigilijnych.

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim przyjaciołom SKPB zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń i wielu wspólnych wyjazdów w Nowym 2011 Roku!

W imieniu zarządu SKPB Warszawa

Piotr Bielawski

Tags: