2-dniowy wyjazd w Beskid Wyspowy "Pożegnanie zimy w chatce Baby Jagi"

 gk5Schronisko PTTK na Luboniu Wielkim [źródło]


Już jesteśmy u płotu, już witamy się z gąską. Za chwilę będzie można powiedzieć, że przetrwaliśmy kolejną zimę. Ale zanim to nastąpi, pożegnamy ją godnie wypatrując pierwszych pęków roślin w Beskidzie Wyspowym. Zarzucimy na plecy plecaki (niezbyt ciężkie, o czym poniżej) i przejdziemy trasę w sam raz na rozruch kochanego ciałka po zimowych miesiącach na kanapie. Czekają nas widoki z samotnych szczytów na morze mgły, łąk i świateł w dolinach i nocleg w izbie na szczycie góry z oknami i widokami na cztery strony świata.

Szczegóły organizacyjne wyjazdu:

Termin: 16.03.2024 - 17.03.2024

Wyjazd: w sobotę (16.03.2024) rano - podróż pociągiem

Powrót: w niedzielę (17.03.2024) wieczorem - podróż pociągiem

Trasa: Rabka-Zdrój -> Luboń Wielki -> przełęcz Glisne -> Szczebel -> Lubień (ok. 16 GOT pierwszego i 14 GOT drugiego dnia)

Koszt:  Nie-studenci 240 złotych + koszt jedzenia (do 90 złotych, zrobimy wspólne zakupy), studenci- 170 złotych + koszt jedzenia, z czego zadatek w wysokości 200 złotych dla nie-studentów i 130 złotych dla studentów

Charakter wyjazdu: wyjazd wędrowny, z plecakami, nocleg w schronisku (bez dostepu do prysznica - wanny też).

Prowadzące: Joanna Osipowicz, Michał Bogdan

  JO madera Michał 1
  fot. Maria Niedziółka                                                                 fot. Krzysztof Szporer

ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ

Zapisy: przez formularz

Kontakt do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa.