2-dniowy wyjazd "Wyjazd z Jurkiem"

 Pewne prawdy są niepowtarzalne - na przykład o tym, że Beskid Sądecki jest piękny o tej porze roku! Podczas wyjazdu odbędzie się atak szczytowy na Radziejową (1266m n.p.m.). Radziejowa należy do Korony Gór Polski.  Zapraszamy na wyjazd gdzie pochodzimy po górach, zanocujemy w pensjonacie, zdobędziemy szczyt KGP i po prostu dobrze spędzimy weekend!

Dla kogo: dla każdego, kto lubi chodzić po górach i jeść obiad w schronisku 

Charakter trasy: piesza, w miarę wymagająca 

Transport: jedziemy prywatnymi samochodami (za drogę rozliczymy się z kierowcami), Jeżeli dysponujesz samochodem i możesz kogoś zabrać ze sobą, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym. 

Termin: wyjazd w piątek po pracy 15.10.2021, powrót w niedzielę 17.10.2021 późnym wieczorem

Posiłki: obiad zjemy w schronisku (płatność we własnym zakresie), śniadanie i kolację wspólnie przygotujemy w pensjonacie; Nocleg w pensjonacie k. Piwnicznej-Zdroju. 

Sprzęt: sprawdzone buty za kostkę, mały plecak turystyczny. Szczegółową listę prześlemy zapisanym osobom.

Planowana trasa: sobota: Piwniczna-Zdrój - Radziejowa, niedziela: Piwniczna-Zdrój - Hala Pisana. Trasa może ulec zmianie. 

Koszt: około 200 zł + koszty dojazdu i obiadu w schronisku

Prowadzący: Karol Osiak, Jurij Bakaiev

DSCF2199received 221372366702745

Zapisy: przez formularz (liczba miejsc ograniczona). Szczegółowe informację o wyjeździe dostaniecie w mailu po wypełnieniu formularza  

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa

P.S. napis na tablicy na  jednej z gór głosi “jeżeli zew gór cię nie woła, to jesteś stara pierdoła!”