BIAŁE POŁONINY: 4-dniowy wyjazd na rakiety i skitury w Beskid Wyspowy

Witajcie!

Kolejny raz mam przyjemność zaprosić Was w dniach 2 – 5 marca (czwartek–niedziela) na zimowy wyjazd w góry na rakiety śnieżne i skitury, tym razem jedziemy w  Beskid Wyspowy.

Z bazy wypadowej a zboczach Lubogoszczu, gdzie śpimy i jemy, planujemy całodniowe wycieczki na nartach turowych i rakietach śnieżnych po okolicznych górkach i dolinkach, pójdziemy na ...  a może i gdzie indziej, gdzie nas oczy poniosą.

Chodzić będziemy w partiach górskich do 1200 m n.p.m. nie zawsze przetartymi szlakami.  Narty turowe załatwiacie we własnym zakresie, koło dysponuje rakietami śnieżnymi do wypożyczenia, które mam zarezerwowane dla Was (zgłoście mi potrzebę wypożyczenia rakiet). Liczba miejsc ograniczona pojemnością chaty. Zachęcam do szybkiego zapisywania się, więcej informacji przekażę zainteresowanym,  a jeśli macie pytania to dzwońcie lub piszcie do Pingwina.

Termin:   2 – 5. 03. 2017   czwartek – niedziela 

Charakter wyjazdu:na rakietach śnieżnych  i nartach - skiturowych, stacjonarny, noclegi w Bazie Wypoczynkowej  Lubogoszcz w Kasince Małej

Transport:wyjazd autokarem w środę 1.03 wieczorem ok 24, powrót w niedzielę wieczorem ok. 22.

Koszt:+/- 450 zł

Zapisy: do23.02  Ilość miejsc ograniczona. Im wcześniej tym lepiej.

Trasy prowadzić będą: Paweł Pingwin Łodziński (blacha 444) – rakiety, 

Jacek Kłoszewski (blacha  418) – skitury.

Więcej informacji dla zainteresowanych drogą mailową lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy!Do zobaczenia na szlaku!

Kontakt:   Paweł Pingwin Łodziński,   pawel.lodzinski[at]gmail.com,   tel. 602 17 87 11

Zgłoszenie się na wyjazd  jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawahttp://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/regulamin-wyjazdow.html.

foto Pingwin

www.google- ski

 

 

Tags: