Baza Zawodów

VI edycja Nocnych Manewrów SKPB odbędzie się na terenie Puszczy Kozienickiej. Baza Zawodów będzie zlokalizowana w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Sosnowej 3 w Pionkach (k. Radomia).  

[LINK DO GOOGLE MAPS]

Listy startowe

Prosimy o sprawdzenie minuty startowej dla Waszego zespołu TUTAJ. Każdy zespół przed startem musi pojawić się w Sekretariacie by odebrać m.in. kartę startową. Trasy Beskidzkie startują blisko Bazy Zawodów - należy w Sekretariacie pojawić się wcześniej, aby zdążyć dojść na start (odległość ok. 1600m, ok 15min na dojście). Mapy dojścia na start będą dostępne w Sekretariacie Zawodów. Wszystkie pozostałe trasy będą dowożone na start autokarami. Autokary będą odjeżdżały z zatoczki przy dworcu Pionki Zachodnie (prosimy nie zastawiać zatoczki samochodzami!! ). Prosimy o sprawdzenie godziny odjazdu Waszego autokaru na listach startowych i wyjście z Bazy przynajmniej 5 minut wcześniej (mapa dojścia) - autokary odjeżdżają punktualnie i nie czekają na spóźnialskich!

(!) Jak rozumieć minutę startową? 

Start Zawodników rozpocznie się o godzinie 17:00 - jest to tzw. "Minuta Zero". Jeżeli Twój zespół wylosował np. 25 minutę startową to oznacza, że Twój zespół startuje o godz. 17:25. Jeżeli Twój zespół wylosował np. 80 minutę startową to oznacza, że startujecie o godz. 18:20. 

Dojazd do Bazy Zawodów

Samochodem

[LINK DO GOOGLE MAPS]

WAŻNE!

Prosimy o nie parkowanie na terenie zatoczki przy dworcu Pionki Zach.!  Z tej zatoczki będą odjeżdżały autokary na START - będzie kursowało 5 autokarów jednocześnie! Zastawienie zatoczki spowoduje utrudnienia i opóźnienia w odjazdach autokarów!

Parkowanie na terenie parkingów supermarketów Lidl i Biedronka jest NIEWSKAZANE i na własną odpowiedzialność. 

Miejsca parkingowe w pobliżu Bazy Zawodów znajdziecie przy ulicach: Elizy Orzeszkowej, Krzywej, Przemysłowej (ta ulica jest mało uczęszczana, jest kawałek parkingu na początku ulicy, a dalej można parkować równolegle, ale nie blokując dojazdu do garaży). 

Autokarem Organizatora 

Pod tym LINKIEM szczegóły dotyczące dojazdu autokarem Organizatora.

Komunikacją publiczną 

Dojazd komunikacją publiczną do Pionek wymaga przesiadki w Radomiu lub w Dęblinie. 

1) 12:16 (KM) Warszawa Śródmieście - Radom, dalej 15:10 (TLK) Radom - Pionki Zach. (przyjazd 15:25)

2) 12:16 (KM) Warszawa Śródmieście - Radom, dalej 15:18 (KM) Radom - Pionki Zach. (przyjazd 15:40)

3) 13:46 (KM) Warszawa Śródmieście - Radom, dalej 16:50 (KM) Radom - Pionki Zach. (przyjazd 17:13) 

4) 13:50 (TLK) Warszawa Centralna - Dęblin, dalej 15:20 (KM) Dęblin - Pionki Zach. (przyjazd 15:52)

 Powrót z Bazy Zawodów

Autokarem Organizatora 

Autokary do Warszawy odjadą o godz. 9:30 z pętli przy dworcu Pionki Zachodnie. Autokary jadą na Plac Bankowy. 

Komunikacją publiczną 

Połączenia powrotne z Pionek do Warszawy pociągiem dostępne są TUTAJ. Powrót do Warszawy równiez wymaga przesiadki w Radomiu lub w Dęblinie. Pierwszy pociąg z Pionek w kierunku Radomia odjeżdża o godz. 4:32. 

Z Radomia kursują również POLSKIE BUSY, które odjeżdżają praktycznie co godzinę. Można, więc dojechać do Radomia pociągiem KM, a dalej Polskim Busem. 

 

Przypominamy o:

  • obowiązku posiadania elementu odblaskowego w przypadku poruszania się nocą pieszo poza obszarem zabudowanym
  • osoby niepełnoletnie mogą startować pod opieką osób pełnoletnich; osoby niebędące opiekunem prawnym mają obowiązek okazać w Sekretariacie zgodę opiekunów prawnych
  • zabraniu CZOŁÓWKI, KOMPASU, DŁUGOPISU, BUTÓW NA ZMIANĘ

DO ZOBACZENIA!

Tags: