Judetul Obcina Mare czyli hajże na Bukowinę! z Zosią i Barankiem

Judetul Obcina Mare czyli hajże na Bukowinę!
z Zosią i Barankiem

Nie byłaś/eś na spotkaniu przedobozowym? Nic nie szkodzi! Na niezdecydowanych czekamy do 15 lipca - kontakt z Radkiem "Barankiem" Baranowskim 693 834 624 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego wyjazdu :) !Nazwa: Judetul Obcina Mare
Termin: 13 - 28. 08. 2004
Miejsce: Bukowina ukraińska i rumuńska (Alpy Rodniańskie lub Kelimeny, na pewno wyjdziemy poza Obcziny ;) )
Cena: około 800 zł
Prowadzący: Zosia Kowalska 504 188 754 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radek "Baranek" Baranowski 693 834 624 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spotkanie przedobozowe: 23 czerwca br. (środa) godz. 18:30 przed wejściem głównym do gmachu głównego Politechniki Warszawskiej (na tzw. lotniskowcu)

W góry? Znowu w góry!?... Eh, czy nie można by wreszcie pojechać nad morze, albo na Mazury, albo do Ciechocinka chociaż? W górach to ciągle tylko pod górę albo z góry, wiatr, trawa na połoninie, zapach ogniska... Ile można!?... I do tego te widoki!? żeby chociaż palmy albo plaża... A tu nie! bezkresne morze grzbietów i tylko gdzieniegdzie cichy, bajecznie kolorowy klasztor ukryty pośród doliny... Teraz mówi się - trudno! Ale to już naprawdę ostatni raz, więcej tam mnie nikt nie zaciągnie... Nie ma mowy!

Jedź z nami - skorzystaj z ostatniej okazji!!
Zosia i Baranek
Tags: