Grzegorz Zając JEA! blacha 686

Serwus, Mam na imię Grzesiek, a jestem Zając. JEA!
Do SKPB trafiłem przez przypadek i od razu na kurs. Ponieważ wariaty tu nieprzeciętne, jest OGIEŃ! i ta atmosfera niesie... no to zostałem.  #49/#50 Człowieku men!
Że chcę zostać przewodnikiem, stwierdziłem jakoś po "blachowaniu", czyli rychło wczas, ale że miałem czas..
Przez parę lat z SKPB złapałem bakcyla na wyjazdy zimowe - jak sypnie i zetnie, to jest to. W razie zimowej posuchy, albo upalnego lata, na dalekiej północy czeka remedium.  Z czego korzystam i polecam.

Finlandia 2017 03 464 400x200

Laponia fot.Mister

A co jest w tych Beskidach? Jak nie załoisz, to się nie dowiesz. A jak nie zjesz solidnie, to nie załoisz. Proste.
Czy te trasy co pieszo robimy, można rowerkiem? - rozważam od lat. Co wyszło? Dam znać w zakładce "wyjazdy".

5

Teodorówka fot.GZ

Co robię w SKPB?
Kursanckie wycieczki! Zajęte weekendy, ale i satysfakcja z progresu uczestników. Najlepsza jest KONDYCYJNA! 2 dni w górach wyciśnięte na maks. Sprawdź to! W październiku kolejna edycja. Z uwagi na powyższe w sezonie 2016/2017 - działam w Kierownictwie Kursu #53. Tu to się dopiero dzieje! Poza tym wrkęcam się w kołowe imprezy i przedsięwzięcia, więc jeśli nie robię trasy, to pewnie ogarniam jakiś temat w Kole, Działam szeroko, w myśl zasady: każdy problem ma rozwiązanie, jak nie ma rozwiązania, to nie ma problemu. Bang!

Przed "erą" SKPB jeździłem w góry od wielkiego dzwonu. Dziś, rzadko który weekend spędzam w Warszawie.
Wyjeżdżam, żeby wejść na Lackową parę razy w roku, przekosić San i zjechać z Otrytu. Żeby się szkolić i szkolić innych, żeby przebiec ultra i stanąć w strumieniu. Wyjeżdzam, żeby się zdrowo zmęczyć i odpocząć w nagrodę, by wyjść ponad chmurę i zobaczyć tylko szczyty, usłyszeć: Do jarrra! JEA! oraz Smacznego!
Do tego zawsze zabieram aparat. Pstrykam, nie fotografuję i ku pamięci bardziej, niż dla zachwytów. Ale kataloguję skrzętnie, więc wkrótce pęknie setny folder z górskimi fotkami.

UkrainaUkraina fot.GZ

IMG 2152a 800sIslandia fot.GZ

pieninyPieniny fot.GZ

TatryTatry fot.GZ

Lackowa smLackowa fot.GZ

korbSłowacja fot.GZ

mój adres grzegorz.zet(JEA!)wp.pl