ŚPIEWANKOWA Wigilia SKPB - Po pięćdziesięciu latach!

Z całego serca zapraszamy na WIGILIĘ SKPB. Odbędzie się we wtorek, 18 grudnia o godzinie 19 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w sali numer 412. Szczególne miejsce na tegorocznej Wigilii będą zajmować śpiewanki, drugie w tym roku!

Zapraszamy kursantów, przewodników z rodzinami i sympatyków SKPB."Wigilia po pięćdziesięciu latach!"Adwent już trwa, zatem jak co roku mamy przyjemność zaprosić Was na Wigilię SKPB. Będzie to niepowtarzalna szansa, by spotkać się ostatni raz w tym pięćdziesięcioleciu Koła!

Główne miejsce będzie zajmowało łamanie się opłatkiem,s kładanie życzeń, śpiewanie łemkowskich kolęd i degustowanie potraw wigilijnych przeplatane spotkaniami z przyjaciółmi z Koła. Mamy nadzieję, że tegoroczna Wigilia będzie wyjątkowo rozśpiewana, bowiem jest o­na drugim w tym roku spotkaniem śpiewankowym :)

Tak jak co roku, będzie również możliwość wzięcia udziału w losowaniu prezentów. Zasada jest prosta - jeżeli wrzucisz coś Św. Mikołajowi do worka, to Św. Mikołaj pozwoli wyciągnąć coś z worka Tobie. Jeżeli więc przyniesiesz ze sobą jakiś drobny upominek, możesz liczyć na upominek od Mikołaja. Pamiętajcie zatem o zabraniu gitar, śpiewników kolędowych, potraw wigilijno-świątecznych oraz prezentów. Obowiązkowy także dobry humor i uśmiech, które będą współtworzyć świąteczny nastrój.
Z całego serca zapraszamy: kurs przewodnicki 07/08, Ola "Frajda" Gajda i Lila Mazurkiewicz.

UWAGA: Mamy niestety złą wiadomość jeżeli chodzi o kronikę. Z przyczyn technicznych nie będziemy w stanie wydrukować jej na Wigilię. Prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości, natomiast wiemy już jaka będzie zawartość Kroniki: spis treści dostępny jest tutaj .
Tags: