Stwórz z nami kalendarz na 2014 rok!

Cześć!

Po raz kolejny planujemy wydać kalendarz SKPB. Tym razem forma i tematyka będą trochę odbiegać od tych z poprzednich lat.

Tym razem zbieramy zdjęcia związane z Beskidem Niskim, Bieszczadami i ...  SKPB:) Masz świetne zdjęcie z Twojego ulubionego miejsca w Bieszczadach albo ciekawe ujęcie pieca w Teodorówce czy hamaka na bazie? A może posiadasz zdjęcie najlepszej potrawy z gara czy też ujęcie ogniska, buta, plecaka, strumienia, jara, stopy w błocie? Wszystko, wszystko co kojarzy Ci się z tegoroczną tematyką będzie mile widziane!

Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15.09.2014 do godziny 24 do 22 września 2014, do godziny 24.

aqeeliz CalendarProsimy o zdjęcia:

 

Parę info "technicznych":

- na początku jako mały plik (np. dłuższy bok 700 pxl jako zdjęcie poglądowe. Oryginał musi mieć sporo powyżej 1 MB, generlanie im większy plik, tym lepiej)

- w poziomie

- dobrej jakości (ostre nieporuszone, najlepiej uwiecznione aparatem o matrycy min. 5 mln pix.)
- Pamiętaj: musisz być autorem zdjęcia, które wysyłasz (wysłanie jest równoznaczne z potwierdzeniem posiadania praw autorskich do zgłaszanej fotografii)
- nie przyjmujemy nawet najpiękniejszych fotek zrobionych komórką czy Iphonem ;)
- UWAGA! SKPB nie płaci za drukowane zdjęcia, autorom opublikowanych fotografii przysługują jednak egzemplarze autorskie wydawnictwa
Autorów wybranych zdjęć poprosimy o zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości oraz o dokładny opis:)
Pozdrawiamy i czekamy na zdjęcia!
Ekpia kalendarzowa
Ola Nikiel, Michał Grycz, Michał Skrzyniarz

P.S. O poprzednich kalendarzach możesz przeczytać tu:

Poprzednie kalendarze SKPB

 

 

Tags: Kalendarz