Góry wartości - Michał Kochańczyk

Plakat_29_-_A3

We wtorek 26 lutego o godz. 18:30 kolejne spotkanie z cyklu "Góry wartości". Gościem 1Piętra będzie Michał Kochańczyk, podróżnik, himalaista, alpinista, kajakarz. 

 

Uwaga! Na spotkanie obowiązują zapisy. W czwartek 21 lutego o godz. 15:00 na stronie organizatora pojawi się lista pozwalająca zapisać się na spotkanie. Pierwsze 170 osób otrzyma mailowe potwierdzenie, będące jednocześnie wejściówką. 

 

Michał Kochańczykz wykształcenia ekonomista i afrykanista, jest alpinistą, polarnikiem, żeglarzem, kajakarzem, wspina się od wielu lat w Tatrach, Pamirze, Himalajach, Andach, w górach Afryki, na Spitsbergenie i Alasce. Był kierownikiem i uczestnikiem dwudziestu wypraw w góry wysokie. Jego największym osiągnięciem górskim jest udział w przeprowadzeniu nowej drogi na jedną z najtrudniejszych gór świata: szczyt Fitz Roy w Patagonii. Jest prezesem Klubu Wysokogórskiego „Trójmiasto” w Gdańsku, instruktorem alpinizmu Polskiego Związku Alpinizmu.

 

Termin: 26 lutego 2013 roku
Godzina: 18.30
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

 

Zobacz film, w którym Anna Czerwińska zaprasza na spotkanie z Michałem Kochańczykiem!


„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiadają o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy. Tytuł „Góry wartości” oznacza trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Bo przecież każdy z nas, niczym himalaista zdobywający szczyt w skrajnie niesprzyjających warunkach, walczy ze swoimi słabościami.


Pierwszym gościem cyklu był Leszek Cichy – guru himalaizmu, pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą. W grudniu rozmawialiśmy z Kingą Baranowską. W styczniu 1Piętro gościło Annę Czerwińską.

Tags: