Stwórz z nami kalendarz na 2020 rok!

kalendarz 2018 19 COLLAGE small
Oficjalnie uruchamiamy zbieranie zdjęć do Kalendarza SKPB w edycji 2020!  Liczymy na Waszą pomoc w tym przedsięwzięciu. 

Podobnie jak w zeszłych latach, przygotowujemy kalendarz, a do jego wydania potrzebujemy Waszych zdjęć. Tematyka niezmienna - góry polskie i dalsze, najlepiej odwiedzane w ramach otwartych wyjazdów z SKPB Warszawa. Zachęcamy do przesyłania zdjęć W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI. Potrzebujemy zdjęć z różnych pór roku. Jeżeli nie Wy jesteście autorami zdjęć, koniecznie napiszcie kto nim jest i podajcie KONTAKT (!!!), abyśmy mogli zdobyć wymaganą zgodę. Przesłanie zdjęcia, którego Wy jesteście autorami będziemy traktować jak zgodę na publikację w edycji 2020 i kolejnych. 

Teraz... jak przesłać zdjęcia? Wystarczy napisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o przesyłanie zdjęć do 18 października 2019 roku (piątek) - mało czasu, ale doświadczenie pokazuje, że wystarczająco dla tych, którzy chcą przesłać swoje zdjęcia :)
Osoby, których zdjęcie zostanie wykorzystane w kalendarzu na 2020 rok, w podziękowaniu otrzymają egzemplarz autorski! :)
Czekamy!
Pozdrawiamy
MY, EKIPA KALENDARZOWA! :)
(Basia Ciach, Karol Osiak i Daniel Dobrosz)
Tags: Kalendarz