Kalendarz SKPB 2017

Już jest! Wyjątkowy Kalendarz SKPB na rok 2017 - najlepszy pomysł na prezent z górskim akcentem :-)

Podobnie jak przed rokiem kalendarz składa się z 12 kart (+ specjalna okładka) w formacie A3, z wyjątkowymi zdjęciami i kalendarium na każdy miesiąc roku, z zaznaczonymi datami najważniejszych imprez Koła. Karty spięte są spiralą na krótszym boku (powyżej zdjęć). Edycja limitowana i zdecydowanie oryginalna!

Ponieważ 2017 rok będzie już 60-tym rokiem działalności SKPB Warszawa, z tej okazji przygotowaliśmy specjalną okładkę ze zdjęciami opowiadającymi naszą historię.

Kalendarz będzie można nabyć podczas Wigilii SKPB 20 grudnia o godz. 18:30 w sali 412 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także podczas kolejnych wtorkowych spotkań Koła w Południku Zero na Wilczej 25 (po wcześniejszym umówieniu).

Przewidzieliśmy też możliwość wysyłki pocztą - chęć zakupu oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt kalendarza to 19 zł.

Poniżej prezentujemy kartę dla sierpnia i okładkę :)

UWAGA! Już dziś zapraszamy do zbierania i przesyłania zdjęć do edycji 2018! Prace można przesyłać przez cały rok na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Zbieramy do początku października 2017!

Kalendarz SKPB 2017 okładkaKalendarz SKPB 2017 sierpień

Tags: Kalendarz