Wspieraj SKPB Warszawa poprzez FaniMani.pl!

jak to dziala resizedJak działa FaniMani?

To bardzo proste. Dokonując zakupów przez internet w jednym z ponad tysiąca sklepów będących partnerami fundacji (np. Allegro, Booking.com, Empik, LOT, RtvEuroAgd, Matras, Komputronik, Smyk, Merlin, MediaMarkt, 4F , sklepwgorach) możemy przekazać niewielki procent wartości naszego zamówienia na rzecz wybranej organizacji pozarządowej.

Po dokonaniu zakupów przez serwis FaniMani.pl sklep przekaże określoną część swojego zysku na konto wybranej przez nas organizacji, nie generując przy tym żadnych dodatkowych kosztów dla nas.

Jak to możliwe? Koszty funkcjonowania serwisu FaniMani.pl pokrywane są poprzez opłaty od partnerów. Każdy sklep, z którym współpracuje fundacja płaci za umieszczenie informacji o nim na stronie internetowej. Współpraca z FaniMani.pl to dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze za darmo.

Jak wesprzeć SKPB Warszawa dokonując zakupów poprzez FaniMani.pl?

I. Najprościej (jednorazowo):
1. Wejść na profil Koła na FaniMani.pl: https://fanimani.pl/skpbwarszawa/ i kliknąć czerwony przycisk “Wspieraj nas”.
2. Przewinąć stronę w dół i kliknąć w "Lista sklepów", a następnie wybrać sklep, w którym chcemy dokonać zakupu i kliknąć "przejdź do sklepu".
3. Zrobić normalne zakupy w sklepie - system zapamięta komu chcemy przekazać darowiznę i określony procent wartości zakupów zadeklarowany przez sklep trafi na konto SKPB Warszawa.

II. Najwygodniej (wielorazowo)
1. Wejść na profil Koła na FaniMani.pl: https://fanimani.pl/skpbwarszawa/ i kliknąć czerwony przycisk “Wspieraj nas”
2. Zainstalować proponowany przez stronę dodatek do przeglądarki "Zainstaluj przypominajkę fanimani". Będzie ona wskazywać możliwość udzielenia wsparcia poprzez FaniMani.pl kiedy wejdziemy na stronę sklepu partnerskiego lub będziemy wyszukiwać określonych towarów (dodatek zaznaczy cienkim paskiem sklepy, które współpracują z fanimani).
3. Aktywować darowiznę poprzez wyświetlany po wejściu na stronę sklepu pasek.
4. Zrobić normalne zakupy w sklepie.

Jeśli chcesz monitorować swoje darowizny i wspierać różne organizacje warto założyć własne konto na www.FaniMani.pl.

Tags: