Akcja artystyczna w Regetowie

Niecodzienne wydarzenie w Beskidzie Niskim - nieopodal naszej bazy namiotowej w Regetowie. Zapraszamy do udziału w akcji!

Dnia 9 sierpnia 2014 (sobota) późnym wieczorem w Regetowie Wyżnym odbędzie się dyplomowa akcja artystyczna Kasi Michalik (dyplomantki ASP w Warszawie), nawiązująca do historii wysiedleń miejscowej ludności po II wojnie światowej.  Kasia sama nie da rady przygotować i przeprowadzić akcji, dlatego za naszym pośrednictwem zwraca się z prośbą o pomoc.

Potrzebne są ręce do pomocy przy ustawianiu w dolinie atrap okien (33 sztuki) – szacunkowo ok. 3 godziny pracy. Potrzeba też (a w zasadzie przede wszystkim) uczestników akcji – statystów, którzy w nocy staną za oknami z lampami naftowymi (sztormówkami), a potem przejdą z tymiż lampami do drogi idącej dnem doliny, gdzie dołączą do reszty uczestników wydarzenia, idących w stronę Regetowa Niżnego. Po wydarzeniu planowane jest ognisko ze wszystkimi uczestnikami, mieszkańcami i gośćmi. Ognisko będzie na terenie stadniny.

Ochotnicy potrzebni są w okresie 1-9.08, żeby wbić okna w ziemię i zrobić chociaż jedną próbę. W zamian Kasia ofiarowuje pomocnikom dokumentację (film, zdjęcia i co się tylko uda), ognisko z kiełbaskami oraz swoją dozgonną wdzięczność.

Szczegóły u Kasi. Kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kasia liczy na Was! Jeśli planujecie w tym czasie pobyt na bazie w Regetowie bądź okolicy, przyjdźcie pomóc - sztuka sobie bez Was sama nie poradzi!

Tags: