Spacer metodyczno - architektoniczny

51. Kurs SKPB 2014/16

Spacer metodyczno - architektoniczny (14.01-05.02.2015) – Warszawa

Zbiórka: wg arkusza zapisów - prosimy o punktualne przybycie.

Arkusz zapisów: będzie ogłoszony w mailu na grupę, zapisy od 07.01.2015 - prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją zamieszczoną na początku arkusza przed zapisaniem się na zajęcia.

Prowadzący: patrz arkusz zapisów.

Krótki opis (czyli co się tam właściwe będzie działo):

Spacer metodyczno - architektoniczny to zajęcia, na których ćwiczysz opowiadanie grupie o zabytkach. Spacer odbywa się w Warszawie, w tygodniu lub w weekend, w niewielkich grupach po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem (patrz arkusz zapisów). Spotkanie trwa od 3 do 4 godzin. W czasie wycieczki doskonalisz wiedzę w zakresie terminologii i stylów architektonicznych. Postaraj się zatem być na wykładzie z Podstaw architektury, który będzie 13.01.2015.

Po ogłoszeniu zapisów wybierasz sobie jeden z 8 udostępnionych terminów i wpisujesz się w arkuszu. Instruktor, do którego się wpiszesz, przydzieli Ci zabytek, o którym będziesz opowiadać na spacerze. Tak więc po zapisaniu się na termin sprawdzaj co jakiś czas arkusz, czy już masz swój przydział.

Na spacerze instruktor opowie o pierwszym zabytku, a następnie każdy z Was poprowadzi grupę do swojego (warto sprawdzić co po drodze - cały czas prowadzicie i opowiadacie) i zaprezentuje swoją wiedzę o obiekcie reszcie uczestników. Postaraj się dobrze przygotować do zajęć - jeżeli je zlekceważysz zmarnujesz czas instruktora, swój i Twoich kolegów z grupy.

Więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania po wykładzie z Podstaw architektury 13.01.2015.

Udział w wycieczce architektonicznej jest obowiązkowy przed obozem zimowym.

 Jakby co - kontakt: ten sam, co zwykle :)

Tags: