Image Slider - chatka SKPB

  • Galeria chaty SKPB
  • Teodorówka na zrzutka.pl

Kup Pan/ Pani cegłę!

UWAGA! Osoby, które dołożyły swoją cegłę do chaty, ale jej nie odebrały, proszone są o kontakt pod adresem chata(at)skpb.waw.pl

 Akcja "cegła" za zakup chaty odbyła się w 2006 roku.

Chatka w Teodorówce k. Dukli jest już nasza! Ale przez najbliższe kilka lat nadal będziemy zbierać na nią pieniądze, bo wiele jest w niej do zrobienia i robimy to przez akcje zrzutka

Możesz pomóc również przy rozliczaniu PIT-u podaruj nam swój 1% podatku, przeczytaj, jak to zrobić

Chatka SKPB Warszawa w Teodorówce, fot. A.Skieterska

 

Nie wiesz nic o cegłach? Przeczytaj informację poniżej.

 

SKPB nie zarabia, by kupić dom w Beskidzie Niskim mogliśmy więc jedynie poprosić o pomoc naszych przewodników i przyjaciół Koła. I udało się.
Prawie 100 osób zdecydowało się podarować swoje pieniądze na DOM W GÓRACH. Do zakupu chatki zabrakło nam jednak 10 tys. zł. Na szczęście znaleźli się tacy, którzy pożyczyli nam te pieniądze. Pożyczkę udało się zwrócić. Teraz zbieramy na remont chaty.

Jeśli chcesz pomóc, przekaż darowiznę na chatę. LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA.

Osoby, które wykupiły cegłę na chatę otrzymali od SKPB Warszawa TALONY (rodzaj legitymacji) uprawniające do bezpłatnych noclegów w chacie.


 Jeśli nie odebrałeś swego talonu, napisz na adres:  chata[at]skpb.waw.pl

Oto szczegóły "cegłowe":

  1. Cegła studencka za 50 zł (darczyńcy oferujemy za nią symboliczne 2 bezpłatne noclegi w chacie, czyli weekend w górach)
  2. Cegła za 100 zł (darczyńcy oferujemy 15 bezpłatnych noclegów)
  3. Cegła za 500 zł "rodzinna" (darczyńcy oferujemy 70 bezpłatne noclegów) - UWAGA! Z tej cegły może korzystać właściciel i osoby przez niego wskazane, przy czym jeśli z noclegu w chacie korzystają jednocześnie np. dwie osoby na cegiełce będziemy skreślać odpowiednio 2 noclegi.
  4. Cegła za 1000 zł (darczyńcy oferujemy dożywotnie bezpłatne nocowanie )


Przyjaciół SKPB Warszawa, którzy chcą nam pomóc w renowacji domu w górach prosimy o wysłanie maila na adres: chata(at)skpb.waw.pl

Wyślemy Wam wtedy:

  1. druki przelewów z NOWYM (!) numerem konta SKPB Warszawa i niezbędnymi opisami *
  2. REGULAMIN CHATY

* Jeśli będziecie dokonywać przelewu przez internet, koniecznie przepiszcie dokładnie opis z załączonego wzoru przelewu !!!

Tags: