Wiosna 2017 w Teodorówce (Beskid Niski) - przyjedź do chaty SKPB

Teo lato 2013 fot.A.Skieterska 400x200Studencka chata SKPB w Teodorówce zaprasza wiosną! Dom będzie otwarty od 29 kwietnia do 7 maja. Nocleg 8 zł, dzieci do lat 12 śpią bezpłatnie, a gratis dokładamy jedną z najładniejszych panoram  w Beskidzie Niskim - na Cergową i pasmo Chyrowej. 

O miejscach, które warto odwiedzić w okolicach  Teodorówki można poczytać tu >>> .

W czasie długiego weekendu warto wybrać się również do pobliskiego Krosna (bardzo dogodny dojazd z Dukli). Poza urokliwym rynkiem i bardzo interesującym Centrum Dziedzictwa Szkła w dniach 29.04-3.05.217 roku odbędą się  tam widowiskowe Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe.

 

Wszystko o chacie na www.chata.skpb.waw.pl

 

Możesz nam pomóc!

Podoba Ci się to, co robimy? Lubisz klimat chat studenckich? Jeśli chesz nam pomóc, możesz zostać chatkowym/chatkową, wziąć udział w pracach remontowych lub podarować nam swój 1 procent podatku, bo Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich z Warszawy, które prowadzi chatę, jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Ja przekazać 1 procent na ten cel? Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.1procent.skpb.waw.pl, spiszesz numer KRS stowarzyszenia SKPB (KRS: 0000108052), a w rubryce "cel szczegółowy" swojego zeznania podatkowego wpiszesz "CHATA". Za pieniądze zebrane w tym roku planujemy dlasze prace remontowe.

Drzwi Teo 1procent

Tags: