Podziękowania

 

PODZIĘKOWANIA


54 Rajd Połoniny należy już do przeszłości. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować WSZYSTKIM, bez których nie miało by miejsca tegoroczne Ześrodkowanie.

DZIĘKUJĘ UCZESTNIKOM tegorocznego Rajdu, za przybycie, spędzenie wspólnie czasu, za dobrą zabawę, za wspaniałą atmosferę!

DZIĘKUJĘ Ani Jawor-Joniewicz za udostępnienie działki w tym bardzo malowniczym zakątku Bieszczadów.

DZIĘKUJĘ Patrycji Niszczocie, Kasi Kapicy, Krzysiowi Chodorowskiemu, za cierpliwość, odpowiadanie na moje wszystkie pytania i pomoc we wszystkim o co Was poprosiłam.

DZIĘKUJĘ Patrycji Niszczocie za bycie moją „prawą ręką” i pomoc w zorganizowaniu znaczków rajdowych.

DZIĘKUJĘ Klaudii Lalak za bycie moją „lewą ręką”, obdzwonienie pół województwa Podkarpackiego i pomoc w organizacji wody, Toi Toi i drewna.

DZIĘKUJĘ Adamowi Leszczyńskiemu i Krzysiowi Chodorowskiemu za stworzenie, zarządzanie i umieszczanie informacji na stronie internetowej.

DZIĘKUJĘ Krzysiowi Chodorowskiemu za pomoc w promocji Rajdu.

DZIĘKUJĘ Jarkowi Chodkowskiemu za kontakt ze sponsorami, wydawcami i organizację koszulek.

DZIĘKUJĘ Jeremiaszowi Bremerowi za stworzenie grafiki rajdowej oraz wszelkich innych oznaczeń graficznych.

DZIĘKUJĘ Marcinowi Kaczorowskiemu za wszelką pomoc logistyczno- chemiczno przygotowawczą przed Rajdem.

DZIĘKUJĘ Ani Miłce, Adamowi Leszczyńskiemu, Piotrowi Bielawskiemu za zorganizowanie, przeprowadzenie i nagrodzenie konkursów.

DZIĘKUJĘ Pawłowi Dumie za pyszne jedzenie, którym karmił nas w trakcie Rajdu.

DZIĘKUJĘ Kasi Kapicy za prowadzenie Biura Rajdu i sklepiku połoninowego.

DZIĘKUJĘ Michałowi Skrzyniarzowi za wypożyczenie namiotów.

DZIĘKUJĘ Jankowi Baranowi i Staśkowi Szloserowi za pomoc logistyczną w Teodorówce i transport rzeczy.

DZIĘKUJĘ Jankowi Baranowi, Marcinowi Błońskiemu , Krzysiowi Chodorowskiemu, Jackowi Czaplickiemu, Pawłowi Dumie, Izie Dzido, Kasi Kapicy, Klaudii Lalak, Patrycji Niszczocie, Jakubowi Pałczyńskiemu, Szymonowi Piątkowi, Piotrowi Szulewskiemu, Łukaszowi Wiakowi , Marcie Woźnowskiej – niezłomnej ekipie, która przygotowała, przeprowadziła i posprzątała całe Ześrodkowanie.

DZIĘKUJĘ Agacie Bechtold, Marcinowi Błażejczykowi, Pawłowi Bieńkowi, Helenie Bogdanowskiej, Longinowi Fiedczakowi, Markowi Królowi, Justynie Leszczuk, Adamowi Leszczyńskiemu, Juliuszowi Marszałkowi, Jackowi Perłowskiemu, Gosi Pleban, Agnieszce Płatkowskiej-Antas, Adamowi Rączkowskiemu, Stanisławowi Sobocińskiemu, Kasi Stabeusz, Grzegorzowi Tylińskiemu, Zosi Wiśniewskiej za poprowadzenie tras i opiekę nad uczestnikami.

DZIĘKUJĘ sponsorom i patronom medialnym za wsparcie, artykuły i nagrody.

DZIĘKUJĘ Zarządowi SKPB Warszawa za wszelką pomoc i wsparcie.

DZIĘKUJĘ wszystkim którzy w jakikolwiek sposób służyli radą, byli wsparciem i pomocą!!!

 


Kasia Kwiatkowska

 

Ześrodkowanie - jak dojechać?

Dojazd na miejsce ześrodkowania (jadąc od strony Cisnej):
wjeżdżając do Smereka, przed pierwszymi zabudowaniami po lewej stronie jest wskazówka skrętu w prawo na Widetę (można też kierować się na hotel Carpathia). Należy skręcić w prawo i jechać cały czas prosto do góry. Omija się niewielkie skrzyżowanie. Następnie droga skręca ostro w lewo, potem ostro w prawo, potem kończy się asfalt. Należy jechać dalej prosto (w stronę lasu), dosyć długo, aż minie się wszystkie zabudowania. Wyjeżdża się na odkryty grzbiet i trzeba dojechać do linii energetycznej. Tam zostawaia się samochód i schodzi wzdłuż linii do potoku.