Połoniny 2009 - zdjęcia

Tegoroczne Połoniny dobiegły już końca. Zapraszamy do oglądania zdjęć z wyjazdów.

Jeśli masz zdjęcia z Połonin, podziel się nimi z innymi! Linki wysyłajcie do kierownictwa rajdu: poloniny2009 (at) gmail.com

Czytaj więcej...

Po 50. Połoninach

Taki rajd zdarza się raz na 50 lat! W Woli Michowej 26 września 2009 roku spotkali się Ci, którzy wiedzą jak przyjemnie chodzi się po połoninach, grzeje ręce przy wieczornym ognisku, czy leży w bieszczadzkich trawach pod kapryśnym jesiennym słońcem. Organizowany od 1960 roku Rajd SKPB Warszawa ?Połoniny? w tym roku odbył się po raz 50, co czyni go najstarszą organizowaną nieprzerwanie taką imprezą w Polsce.

Czytaj więcej...

Rajd Połoniny 2009 - wyniki konkursu

Większość tras rajdowych wróciła już z gór. Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia pozostaną z Wami na długo. A może nie warto, aby Wasze przeżycia z kilku dni spędzonych z nami w Bieszczadach zaginęły bezpowrotnie? Ogłosiliśmy nową edycję konkursu na relację z wyjazdu na Połoniny! Prezentujemy listę zgłoszonych prac i wyniki!

Czytaj więcej...

Naszywki rajdowe

NASZYWKA RAJDOWA

Naszywki Rajdu Połoniny 2009 wykonał dla nas jeden ze sponsorów, firma naszywki.com.pl Naszywki, Haft komputerowy

Zapraszamy do skorzystania z usług tej firmy.

W ofercie przede wszystkim znajdziecie:

? Haft komputerowy w każdej postaci wykonywany na zamówienie,
? naszywki według pomysłu klienta,
? loga i plakietki - oferta dla klubów i firm
? różnego rodzaju emblematy i tarcze,
? herby i proporce
? odzież: koszulki, bluzy i czapeczki

Firma realizuje zamówienia w każdej ilości, projekt wykonywany jest gratis. Wszystkie ustalenia prowadzone są za pośrednictwem emaila i telefonu, towar dostarczany jest kurierem lub pocztą. Współpracę z firmą naszywki.com.pl może rozpocząć zarówno odbiorca detaliczny jak i hurtowy. Czas realizacji zamówień to około 2 tygodnie.

Na czym polega haft komputerowy?
Haft komputerowy to metoda maszynowego zdobienia. Polega na wyszywaniu nicią wcześniej zadanego wzoru. Przygotowany na komputerze projekt jest wgrywany do maszyny haftującej, a następnie wyszywany czasem nawet i kilka godzin. Nie jest to nadruk, guma ani prasowanka.

Czym ta metoda różni się od ręcznie wykonywanych naszywek?
Przede wszystkim ceną, naszywka wykonywana techniką haftu komputerowego może być wykonana nawet 150 razy szybciej. Do haftu maszynowego korzystamy z cienkich nici, w przypadku haftu wykonywanego ręcznie stosuje się raczej grube nici. Dodatkowo firma ma możliwość przedstawić końcowy produkt w formie symulacji komputerowej, co w przypadku tradycyjnych metod nie było możliwe. Zapraszamy do współpracy.

Czytaj więcej...

Co zabrać ze sobą?

Wybraliście już trasę dla siebie i nie wiecie, co zabrać? Warto skonsultować to z przewodnikiem, ale przedstawiamy uniwersalny zbiór przydatnych każdemu uczestnikowi "Połonin" 2009 informacji dotyczących przydatnego sprzętu i jedzenia na Rajdzie.

Czytaj więcej...

50. Rajd "Połoniny" 2009 - koniec września

Lato trwa, ale wszystkich miłośników przybranych w jesienne barwy gór i połonin już dziś zapraszamy we wrześniowe Bieszczady, na Rajd "Połoniny". W tym roku jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja! Rezerwujcie końcówkę września!

Dodatkową atrakcją 50. "Połonin" będzie koncert, który odbędzie się 26 września w Woli Michowej. Wystąpią: Bez Jacka, Słodki Całus od Buby i Maciej Służała.

Czytaj więcej...