8 dniowy wyjazd - powitanie wiosny na Teneryfie – „w krainie Guanczów”
Zapraszamy na powitanie wiosny na Teneryfie. Wyspa, zwana „krainą wiecznej wiosny”, jest naszym skromnym zdaniem dobrym miejscem na jej przywitanie i przywiezienie jej z powrotem „ze sobą” do naszego kraju, razem z pyłem wulkanicznym ze szczytu Teide, czarnym piaskiem z plaży i wspomnieniami z górskich wycieczek.
Grupa "Szczyt Możliwości", w której gitarzystą jest nasz przewodnik Maciej "Siarek" Siarkiewicz, zajęła II miejsce na YAPIE 2009! Grand Prix zdobyła Barbara Beuth, a miejsce pierwsze przypadło "Grupie Furmana". "Szczyt" zdobył też nagrodę SKPB Łódź przyznawaną co roku najbardziej turystycznej piosence na festiwalu. Posłuchajcie przeboju o naszym kursie przewodnickim!