Pięść geniusza Karpat

Prowadzący: Karol Jasiński, Maciek Nowakowski
Charakter obozu: namiotowy obóz wędrowny
Miejsce: Rumunia, Karpaty Południowe (G. Sybińskie, Lotru, Paring, Retezat)
Termin: 8 - 25 sierpnia

Uczestnicy: studenci
Liczba miejsc: 10-12
Planowany koszt: ok. 750 pln; UWAGA! 400 pln będziemy zbierać na spotkaniu przedwyjazdowym.
Spotkanie przedwyjazdowe: 12 czerwca (środa) godz. 18.00 budynku głównym PW przy bankomacie (zaraz przy wejściu do budynku)
Kontakt z przewodnikami: Karol tel. 0-501026782 lub 784-07-16 (wieczorem); E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                    Maciek tel. 0-501550298 lub 617-56-03; E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Geniusz Karpat" marzył o stworzeniu "nowego człowieka". Podstawowy problem, który nurtował "Dunaj Myśli" sprowadzał się do pytania o kluczowym wprost znaczeniu: która pięść jest większa - rolnika, leśnika, czy górnika? W czasie naszych górskich peregrynacji będziemy mieli możliwość przeprowadzić własne badania terenowe nad tym niezwykle ważkim, wręcz ontologicznym, zagadnieniem. Dlatego tez na nasz wyjazd zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dodać swoja cegiełkę do światowego dorobku naukowego. Nikt przecież nie będzie zwracał uwagi na piękne widoki, kiedy stawka jest szczęście ludzkości, czyż nie?

Zapraszamy
Karol i Maciek

Tags: