Z nadzieją na szeroki widok z Elbrusa... :)

Miejsce: Kaukaz 
Termin: 16 lipiec - 7 sierpień (mniej więcej) 
Prowadzący: Joanna Adamczyk tel. 0-607-291-271, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Czas trwania: 3 tygodnie 

Koszt: 1300 zł (to jest maksymalna cena, mam nadzieję że nie trzeba będzie tyle wydać, ale rozsądek...) 
Liczba uczestników: 8 (osób z dużym doświadczeniem górskim i pełnoletnich)

Dojazd typowym rosyjskim pociągiem, zapewne "płackartą" - wierzcie mi, niezapomniane wrażenia. 
W planach oczywiście dużo chodzenia: W pierwszej części słynny "Mur Bezingi", czyli wędrówka po najsławniejszej dolinie w Kaukazie (inaczej mówiąc aklimatyzacja). Trasy na poziomie turystycznym, ale tym nieco trudniejszym. Kulminacyjnym punktem wyjazdu będzie oczywiście próba zdobycia Elbrusa (5633 m npm). Wejście mniej typową trasą przez Lodową Bazę. Jest to trasa niewątpliwie wymagająca doświadczenia górskiego od osób, które się na nią zdecydują. Nie ukrywam, że głównym typem jedzenia będzie lekka pasza typu liofilizat - ale w końcu kto chciał by nosić na plecach więcej, niż potrzeba? 

Jeżeli jesteś doświadczonym turystą górskim, to zapraszam. 
Jeżeli na dodatek uprawiasz narciarstwo turowe i bardzo dobrze jeździsz na nartach, to daj znać - może będzie możliwość zjechania ze szczytu Elbrusa. 

Spotkanie organizacyjne planowane jest na okolice 10 czerwca. 
Proszę wszystkich zainteresowanych o jak najszybszy kontakt telefoniczny lub mejlowy. Niektóre formalności muszą być załatwione już w połowie czerwca. 

No to zapraszam

Joa

Tags: