Z Dziabką za Meteorem czyli Niska Pętla Bieszczadzka

Prowadzący: Magda Badowska, Tomek Kuran
Charakter obozu: namiotowy, wędrowny
Uczestnicy: licealiści starsi i studenci niekoniecznie z górskim doświadczeniem 
Miejsce: Bieszczady, Beskid Niski 
Termin: 20 - 28 lipiec 

Liczba miejsc: 15 
Planowany koszt: 300 zł. 
Spotkanie przedwyjazdowe: 25 czerwiec, hol Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, godzina 19:30. Na spotkaniu będziemy zbierać zaliczkę po 150 zł. 
Kontakt: Magda - 0607 059 429; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomek 046 855 43 61; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stając w opozycji do lobby wyjeżdżającego tylko na wschód podążymy w góry owiane tradycją czyli swojsko - rodzime Bieszczady i Beskid Niski. W trakcie wyjazdu radośnie załoimy krzala, zwiedzimy trochę cerkiewek, potarzamy się w błotku, skosimy jara i ponapawamy się ostatnią dzikością naszych gór. W wolnych chwilach poukładamy piosenki o tym, jacy jesteśmy wspaniali. Potem wpadniemy w pętlę czasoprzestrzenną, która wypluje nas w miejscu, z którego ruszyliśmy Zapraszamy tych, którzy jeszcze nie wiedzą, co to znaczy prawdziwa górska przygoda. 

(Ma)Dziabka i ToMi Meteor 

PS. Jak macie instrumenty grające z obsługą, to zabierajcie!

Tags: