Zaproszenie na rajd

Zapraszamy Was na trasy corocznego rajdu Beskid Niski. Jak co roku oferujemy kilkanaście tras: część z noclegami w stodołach, część w namiotach. Na ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich tras, połączone ze śpiewami, zabawami, hulankami i konkursami (do wygrania cenne nagrody!) zapraszamy 2 maja br. do Olchowca. W programie m.in. koncert zespołu Werchowyna! Na tej stronie znajdziesz dokładne informacje:

 

Słowo od kierownictwa

A Beskid woła, znak mi daje
Pójdź, oto droga już niedługa...

Po raz trzydziesty czwarty rusza Studencki Rajd Beskid Niski. Bez cienia wątpliwości możemy stwierdzić, że my wszyscy, którzy w jakiś sposób jesteśmy z nim związani, czy to jako organizatorzy, czy też jako uczestnicy, bierzemy udział w wydarzeniu mającym tradycję i - choć to wielkie słowa - tworzymy tę tradycję na nowo. Przed nami kilkadziesiąt roczników studentów ruszało co wiosnę na te same ścieżki i chcemy ten zwyczaj podtrzymać. Być może to byli inni ludzie, a i w górach się pozmieniało, coś nas jednak ciągle pcha w ten nasz ukochany Beskid.

Jak co roku, odwiedzimy miejsca, do których mało kto umie trafić, poddamy się działaniu wiosennego słońca (lub deszczu), rozpalimy ogniska, których dym przesiąknie nam ubrania i oczywiście znowu się wszyscy spotkamy, tym razem w Olchowcu, dnia 2 maja AD 1998.

Spakujcie więc plecaki, wybierzcie jedną z tras i... w góry!

Do zobaczenia na szlaku!


Kierownictwo rajdu:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maciej Kubacki
Mikołaj Łaniewski

Tags: