Wydawnictwa SKPB Warszawa

SKPB Warszawa prowadzi działalność wydawniczą od połowy lat sześćdziesiątych XX wieku. Od tego czasu wydaliśmy 186 publikacji związane głównie z Bieszczadami i Beskidem Niskim.

Od początku lat siedemdziesiątych wydajemy dwa roczniki: "Połoniny" i "Magury". Pierwszy z nich początkowo był poświęcony Bieszczadom i przestał się ukazywać w 1992 roku. Po 10 latach przerwy udało nam się reaktywować "Połoniny", które od 2002 roku są publikowane jako pismo o całych Beskidach Wschodnich. Natomiast "Magury", rocznik krajoznawczy poświęcony Beskidowi Niskiemu, po przerwie w latach 1994-95, ukazują się regularnie. Ostatnio wydaliśmy Magury'16.
mag16 Komisja Wydawnicza SKPB Warszawa serdecznie zaprasza do współpracy przy wydawaniu publikacji poświęconych tematyce górskiej, a w szczególności Beskidowi Niskiemu i Bieszczadom. Jeżeli masz ciekawy tekst, który chciałbyś opublikować lub pomysł na wydawnictwo, napisz na nasz adres:

Komisja Wydawnicza SKPB
ul. Łąkowa 58 E
05-092 Łomianki
tel. 0-602-24-23-34
kwyd (małpa) skpb.waw.plZapraszamy do obejrzenia, dostępnego w menu obok, spisu wszystkich wydawnictw SKPB Warszawa. Niektóre z nich dostępne do zakupu lub w formacie PDF do pobrania. Szczegółowo zostały opisane ostatnie publikacje.

 

Tags: