Image Slider - Połoniny 2022

  • 62. Studencki Rajd Połoniny 2022

5-dniowy wyjazd w Bieszczady „Uliszka już rozlała olej”

 Plan jest prosty: śpimy w Wetlinie i robimy wypady na bliższe i dalsze górki, a w sobotę po południu zajeżdżamy na ześrodkowanie Rajdu Połoniny. Trasy klarują się cały czas, ale mamy zamiar zahaczyć o Jasło, Smerek, Jaworzec, Tworylne, Dwernik Kamień. Oczywiście wszystko uzależniamy od pogody i naszych grupowych możliwości dlatego ostateczne trasy będziemy tworzyć na bieżąco.

 

Nie myślcie sobie że skoro śpimy pod dachem i chodzimy na lekko to wyjazd będzie jedną wielką labą. Co to, to nie. Planujemy wstawać wcześnie i robić pełnowymiarowe trasy, dlatego posiadanie doświadczenia górskiego jest wskazane. Wieczorami usiądziemy sobie przy planszówkach i herbatce tocząc te zmieniające świat rozmowy o życiu i o śmierci.

 

Zainteresowani? Zapraszamy!

 

Termin: 21–25 września (wyjazd we wtorek 20 września, powrót późnym wieczorem w niedzielę 25 września)
Charakter wyjazdu: pieszy, stacjonarny
Dla kogo?: dla osób, które mają już jakieś doświadczenie w wędrowaniu
Trasa: Będziemy ją dopasowywać do pogody i naszych możliwości. Postaramy się jednak zahaczyć o kilka z wymienionych miejsc: Jasło, Smerek, Jaworzec, Tworylne, Krywe, Dwernik Kamień. Pozostawiamy sobie jednak prawo do zmian.

Koszt: ok 650zł
Sprzęt: ciepły śpiwór (ostatnią noc spędzamy pod namiotami na ześrodkowaniu rajdu), górskie buty, plecak, kurtka przeciwdeszczowa, ciepłe ubrania. Szczegółową listę wyślemy mailem.
Zgłoszenia*: przez formularz
Prowadzący: Ula Smykowska, Bartek Leszczyński
Kontakt: roznewyjazdy[at]gmail.com

 

* Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnego na stronie internetowej SKPB Warszawa.