Image Slider - Połoniny 2022

  • 62. Studencki Rajd Połoniny 2022

4-dniowy wyjazd w Bieszczady "Sun nad Sanem"

sansloneczko

źródło: Wikimedia Commons

Czy nad Sanem jest Sun?

Czy Muchy śpią na stojąco?

Co Ma Gura?

Kiedy zaczyna się zupa, a kończy sos?

Czy rzeka Rzeka jest królową rzek, jak szczupak jest król wód?

pytaniapytania

źródło: Wikimedia Commons

Zbliżająca się jesień sprzyja popadaniu w zadumę i zadawaniu sobie pytań, które często pozostają bez odpowiedzi. Ale nie tym razem!

W naszej wędrówce po Bieszczadach będziemy szukać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania: egzystencjalne i przyziemne, sensowne i bezsensowne. Będziemy chodzić tak długo, aż sobie nie odpowiemy, no, chyba że nadejdzie niedziela, kiedy to przewidujemy powrót do domu. Albo sobota, bo wtedy z kolei chcemy się spotkać z innymi grupami na Ześrodkowaniu Rajdu Połoniny i myśleć o wspólnym ognisku.

Do tego czasu chciałybyśmy przejść razem z wami przez pasmo Otrytu, dolinę Sanu, wejść na Dwernik Kamień i Magurę Stuposiańską. Wszystkie te miejsca odwiedzimy z plecakiem na plecach i jedzeniem w tymże plecaku.

ognisko

źródło: Dariusz Gatkowski

siano

źródło: Maria Niedziółka

Charakter trasy:
piesza, namiotowa

Termin:
21.09-25.09
Wyjazd z Warszawy w środę 21.09 późnym wieczorem
Powrót do Warszawy w niedzielę 25.09 późnym wieczorem

Koszt:
400 zł + zakupy spożywcze ok. 120 zł (gotujemy na ogniskach).

Sprzęt:
Plecak (z pasem biodrowym), buty za kostkę, ciepły śpiwór, karimata, kurtka od deszczu, ciepły polar, metalowa menażka i łyżka, apteczka osobista, latarka "czołówka" (dokładną listę sprzętu podamy później).

Dla kogo?
Nie musisz posiadać wybitnej kondycji, ale fajnie by było jeśli 25 GOTów (odpowiednik 25 kilometrów po płaskim terenie) nie będzie stanowiło dla ciebie problemu. Nie wymagamy doświadczenia górskiego, a na nasze wyjazdy jeżdżą nie tylko studenci.

Prowadzący:
Małgorzata Mucha i Maria Niedziółka

laski

 źródło: Marysia Chrostowska

Zapisy:
Formularz: https://forms.gle/CEG7yMEF6hMbNbTv9
W razie pytań piszcie śmiało: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy!!!

 

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl