Image Slider - Połoniny 2022

  • 62. Studencki Rajd Połoniny 2022

5-dniowy wyjazd w Bieszczady "Trasa admiralska Vol. III"

11
Fot. M. Badowska

Niektóre produkcje zasługują na dobry Remake.  A te niekiedy, na kolejny i tak to się kręci. To będą już trzecie, żeglarskie Połoniny. Czy to oznacza, że dzieło to będzie można nazwać więc sztuką? Czy zwroty akcji (w szczególności przez sztag i rufę) i tym razem będą zaskakujące? Poprzednio, z pewnością – Dramatu nie było. Jeśli tym razem dramat jednak nastąpi (mamy na myśli poziom wody), to po prostu zarzucimy plecaki i pozwiedzamy zagubione doliny po dawnych wsiach nad Sanem.

338

Planujemy trochę ponad trzy dni żeglugi po Jeziorze Solińskim. Wieczorami zawiniemy do bezpiecznych zatok, gdzie przy ognisku posłuchamy gitary i popatrzymy w czyste niebo. Może się zdarzyć, że uda nam się wyjść o świcie na pokryte mgłą jezioro i poczujemy się jak odkrywcy "Nowego Świata", pomiędzy kolorowymi wzgórzami, pozbawionymi jakichkolwiek śladów cywilizacji, za to z rykiem jeleni niosącym się po wodzie. Do portu w Polańczyku, a później na ześrodkowanie Rajdu Połoniny w Bereżkach, dotrzemy własnymi środkami komunikacji. W ten sam sposób wrócimy do Warszawy późnym wieczorem w niedzielę. Być może przed wyruszeniem w drogę powrotną wskoczymy jeszcze na chwilę na Połoninę Caryńską lub inną, wg uznania zainteresowanych.

46

Termin: 21.09 - 25.09 (wyjazd 20.09 po pracy lub 21.09 o świcie)

Koszt: ok 370 zł + transport

Noclegi: na jachtach (Sasanka Viva 700), na ześrodkowaniu w namiotach

Zaciągnąć można się, wypełniając formularz: https://forms.gle/ogWTujyxGioQxWeV6
UWAGA! Tym razem chcemy zabrać na pokład przede wszystkim tych, którzy po Solinie jeszcze nie pływali. Zaprawionym w bojach zakapiorom zalecamy samodzielną nawigację ;)

Prowadzący: Marcin Błoński & Maks Zachary Walewski (maks.walewski[at]gmail.com)

DSC09453 467x350Maks Walewski 467x350

Zdjęcia - Połoniny 2012.

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa: http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/regulamin-wyjazdow.html