Image Slider - Połoniny 2021

  • 61. Studencki Rajd Połoniny 2021

4-dniowy wyjazd w Bieszczady "Kwintesencja"

 

P1020621
(fot. archiwum własne)
Najstarsi górale mówią, że Bieszczady najpiękniejsze są jesienią. Starzy turyści mówią, że najpiękniejszą częścią Bieszczadów są połoniny. I mają rację! To kwintesencja Bieszczadów.
Zapraszamy na wędrówkę widokową, najwyższą częścią Bieszczadów. Zobacz z nami to, co w Bieszczadach jest najpiękniejsze.
Charakter trasy: Chatkowa. Wędrowna, jeden dzień na lekko.
Dla kogo: dla tych, którzy chcą zobaczyć Bieszczady po raz pierwszy oraz dla tych, którzy już zapomnieli, jakie widoki rozciągają się z połonin i chcieliby sobie przypomnieć.
Orientacyjna trasa: Ustrzyki Górne - gniazdo Tarnicy - Połonina Caryńska - Połonina Wetlińska - Wetlina - Cisna - Łopiennik - ześrodkowanie - się zobaczy.
P1020628
(fot. archiwum własne)
Wyjazd: 22 września w godzinach popołudniowych. Szczegóły dla osób zapisanych.
Prowadzący: Magda "Badzia" Badowska madziaba2[malpa]gmail[kropka]com i Mateusz Kieś singingwanderer[malpa]gmail[kropka]com. Prosimy o kontaktowanie się na oba adresy mailowe.
20190922 111850
(fot. Paweł Młyniec)
Ilość osób: 14, zapisy przez arkusz.
Orientacyjny koszt: od około 500 zł. Wliczono koszty przejazdów, noclegów, wyżywienia, wstępów do BPN. W koszt nie jest wliczona cena powrotu autokarem rajdowym oraz wpisowe na Rajd. Szczegóły dla osób zapisanych.
Wyposażenie: ciepły śpiwór, pakowny plecak, wygodne buty. Kompletną listę wyposażenia wyślemy osobom zapisanym.
P1020623 
(fot. archiwum własne)