8-dniowy wyjazd rodzinny w Bieszczady "Miś Szlaczek zaprasza na szlak!"

Miś Szlaczek zaprasza na wyjazd last minute w Bieszczady! Trasy przewidziane są dla rodzin z dziećmi, ale mile widziani są też inni turyści lubiący bardziej leniwy tryb chodzenia, dla których towarzystwo dzieci będzie miłym akcentem :) Nastawiamy się na wypoczynek, więc oprócz tras górskich przewidujemy możliwość plażowania nad Zalewem Solińskim, oczywiście jeśli pogoda pozwoli. Z ważnych informacji - noclegi będą w schronisku SSM Górzanka, więc bądźcie przygotowani na typowe warunki schroniskowe (łóżka piętrowe, wspólne łazienki).

Szlaczek już planuje trasy wyjazdowe :)

Szlaczek już planuje trasy wyjazdowe :)

Kiedy jedziemy?

Wyjazd trwa od niedzieli wieczór 12.06 do niedzielnego popołudnia 19.06. Można pojechać na cały wyjazd, albo tylko na jego część - weekend z Bożym Ciałem lub w innych wybranych dniach.

I z kim?

Głównym organizatorem trasy jest Miś Szlaczek, a pomagają mu Karol Osiak i Natalia Zwolińska-Osiak.

Dokąd?

Bazę będziemy mieć w SSM Górzanka, ale całe Bieszczady stoją przed nami otworem :)

Co z szamką?

Śniadania i kolacje przewidziane są w kosztach wyjazdu, obiady w większości planujemy w lokalnej gastronomii (koszt własny).

Ile to kosztuje?

Koszt wyjazdu dla dorosłego powinien wynieść około 500 zł plus koszty dojazdu i ubezpieczenia (we własnym zakresie).

Chcę jechać! Jak się zapisać?

Zapraszamy do zapisów przez formularz. Liczba miejsc ograniczona! W razie pytań piszcie na zwolinska.natalia[małpka]gmail.com

Na pewno nie zabraknie takich pięknych bieszczadzkich widoków!

Będzie też okazja, żeby zobaczyć słynny płaskorzeźbiony ikonostas w Górzance.

A jeśli pogoda będzie sprzyjać, wypoczynek nad wodą też jest w naszym zasięgu.

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl