Bieszczadzkie zimowisko 2-6.02

Zima w górach? Tak! To najpiękniejsza pora roku. Jeśli nigdy nie miałeś okazji się o tym przekonać, ale już byłeś tu i tam, to serdecznie zapraszamy.

269842972 763580911702481 1611770035576793171 n
Fot. Ula Smykowska

W planach mamy kilka pieszych wycieczek oraz spokojne wieczory z grami, gorącą herbatą i kominkiem. Jeśli pogoda dopisze zdobędziemy Połoninę Caryńską oraz bajeczny Dwernik Kamień. Zwiedzimy historyczne i bardziej współczesne Lutowiska oraz na pewno nie zapomnimy też o cerkwi. W drugiej części wyjazdu zahaczymy o widokowe Pasmo Żukowa oraz Ustrzyki Dolne. Może przytrafi się i jakieś ognisko? Plany się klarują, ale będą też zależne od warunków jakie zastaniemy na miejscu. Z nami na pewno będzie wesoło :)

Jeśli interesuje Cię taka forma wyjazdu to zapraszamy!

bieszczady Kazik
fot. Kazik Nitkiewicz

Charakter trasy: Piesza, nocleg w schronisku/chacie, chodzimy na lekko

Dla kogo: Dla tych, którzy pragną aktywnie odpocząć z dala od miasta, a wieczorem pograć w planszówki/poczytać książkę. Z jakimś doświadczeniem górskim.

Termin: 2-6 lutego (wyjazd wieczorem 1 lutego, powrót późnym wieczorem w niedzielę po 23)

Trasa: Schronisko Koliba, Połonina Caryńska, Dwernik Kamień, Lutowiska, Pasmo Żukowa
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany trasy w zależności od warunków.

Transport: publiczny lub auta (jeśli uda nam się je zorganizować)

Koszt: ok 550 + koszty części jedzenia

Kazik Zima Baieszczady
fot. Kazik Nitkiewicz

Prowadzący: Asia Homernik, Ula Smykowska, Arek Smarż

Zapisy*: Brak miejsc

Uwaga: W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju przed wyjazdem od uczestników zostanie zebrany wywiad epidemiologiczny (zapisanie się na trasę jest równoznaczne ze zgodą na zebranie wywiadu przez prowadzących). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do niedopuszczenia do udziału w wyjeździe osób z oznakami chorobowymi. 

*Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa.