Izerskie na lajcie!

Zachęcamy do trzydniowego wypadu w Góry Izerskie! Nocujemy w Szklarskiej Porębie, w Chatce Robaczka i stamtąd będziemy robić wycieczki na lekko, zarówno w stronę Hali Izerskiej, jak i Śnieżnych Kotłów. Trasy będą średniej długości, bez większego spinania się.

TERMIN: wyjazd w czwartek wieczorem 12.11 – powrót w poniedziałek rano 16.11

Dodatkowo planujemy poznać „Sekrety szkła” w Hucie „Julia”, w Piechowicach, będącej jednym z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce!

„Ścieżka turystyczna prowadzi przez wiele działów m.in. miejsca gdzie doświadczeni rzemieślnicy dmuchają i formują gorącą masę szklaną dosłownie wyczarowując kryształowe produkty na oczach turystów.”

Zachęcamy muzykantów do zabrania gitary i innych instrumentów muzycznych, abyśmy mogli wieczorem poczuć w chatce górski klimat.

Można także do nas dołączyć na 2 dni :), nocujemy w odległości ok. 15 min od Stacji PKP Szklarska Poręba Grn.

DOJAZD: Bezpośrednim pociągiem „Karkonosze” z Warszawy Centralnej: odjazd w czw. 12.11, o godz. 22:35; przyjazd do Szklarskiej Poręby Grn. 9:18.

Powrót pociągiem Karkonosze z Piechowic 20:15 – Warszawa Centralna (pn, 16.11), godz. 6:33.

KOSZT: Zachęcamy do wcześniejszych zapisów! Im wcześniej kupimy bilety kolejowe, tym będzie taniej!

Szacujemy koszt: ok. 190zł – dla osób, które zadeklarowały udział do 31.10 lub ok. 230zł – dla osób, które zadeklarowały udział od 1.11. Podane ceny będziemy aktualizować na bieżąco i dotyczą biletów normalnych – przy osobach posiadających zniżki cena będzie odpowiednio niższa.

Opłata obejmuje przejazdy, noclegi, wstęp do huty i obsługę przewodnicką. Jedzenie każdy kupuje we własnym zakresie zgodnie z naszymi wytycznymi.

Zgłoszenia kierujcie pod adres Patrycji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Patyk (Patrycja Rączkowska) i Marta Panasik

100 1808

Tags: