Image Slider - chatka SKPB

  • Teo_after_remont_2023
  • teo_2023
  • 18 urodziny Teo

Chatka w Teodorówce - 18 lat minęło - zapraszamy na urodziny!

 

Sto lat to za mało! 

 

Droga Chatko, kochana Teodorówko,

Już od 18 lat jesteś z nami w SKPB Warszawa. 

Znasz jak nikt nasze zabłocone buty i letnie sandałki, gitary i śpiewy, zupy z gara i szarlotki z pieca. Niejedno słyszałaś i widziałaś, cierpliwie przyjmujesz w swoje progi turystów i turystki, trasy, kursy, dzieci i zwierzęta.

My z kolei na pamięć znamy wszystkie sęki w Twoich deskach i pęknięcia na piecu. Wiemy gdzie latem rosną poziomki w ogrodzie i jak smakuje woda ze studni. Widok na Cergową mamy wyryty w sercu, zaraz obok numeru blachy.

Życzymy Tobie i sobie, żeby ta nasza miłość trwała jeszcze wiele lat (i zim!), i żeby jeszcze niejedno było nam dane wspólnie przeżyć. 

 

A w czerwcu zapraszamy na wspólne świętowanie 18. urodzin Teodorówki… do Teodorówki! Chodźcie wszyscy: przewodnicy, sympatycy, uczestnicy, kursanci, spadochroniarze, przyjaciele i przyjaciółki, turyści, wędrowcy, podróżnicy, leniuchy, śpiochy, rodziny, psy, dzieci, koty - i bawmy się najpiękniej! Program jest następujący: lato, spacery, ogniska, śpiewy, koncert Stój Katarzyno, leżenie na trawie, wspólne gotowanie, gry towarzyskie, śmiechy i ploteczki, spotkania po latach, lody na rynku w Dukli, patrzenie na gwiazdy, i DUŻO SZCZĘŚCIA!

 

Szczegóły praktyczne:

Kiedy? Weekend 8-9 czerwca

Gdzie? Chata w Teodorówce

Kto? Wszyscy!

Spanie? Można w namiotach w ogrodzie, można w chacie (liczba miejsc w chacie ograniczona, prosimy o wcześniejszą informację na maila (chata[at]skpb.waw.pl) jeśli chcecie spać pod dachem+dla ilu osób rezerwować).

Jak? Dojazdy i jedzenie spontanicznie i we własnym zakresie, ale na pewno powstanie arkusz samochodowy, a na miejscu nie zabraknie wspólnych zakupów i posiłków.

Ile to wszystko kosztuje? Nic! Jednak dla chętnych wystawimy gliniany garnek oraz numer konta, gdzie będzie można wpłacić dowolny datek na działalność chaty (opłaty, podatki,ubezpieczenie, śmieci, drewno, prąd, remonty, etc.) 

 

Czekamy na Was, do zobaczenia!

plakatwiekszy

Szczegółowy plan:

Sobota: 

Wycieczki małe i duże

Wspólne gotowanie

Slajdowisko i tort

Koncert Stój Katarzyno

429824692 908748981258377 685919523994568474 n

Niedziela:

Detektywistyczna gra "Spadkobierca" - odkryj zawiłe losy mieszkańców wielokulturowego Podkarpacia. Gra opowiada o mniejszościach narodowych i migracjach, i została współ-stworzona przez dwie przewodniczki SKPB Warszawa: Weronikę Szatkowską (Centrum Gier Symulacyjnych i Grywalizacji Akademii Leona Koźmińskiego) oraz Blankę Błaszczak-Rozenbaum (Salam Lab - Stowarzyszenie Laboratorium Działań dla Pokoju).

Link do wydarzenia na ikona facebooka