Rozpoczyna się 60. Kurs Przewodników Górskich

start kursu

Rozpoczyna się 60. Kurs Przewodników Górskich!

Jeśli szukasz sposobu na rozwijanie swojej górskiej pasji i poznawanie ciekawych ludzi, chcesz dowiedzieć się więcej o górach, zdobywać umiejętności sprawnego turysty i organizatora, poszerzyć swoją wiedzę o topografii, historii i przyrodzie polskich Beskidów a przy tym znaleźć osoby, z którymi odpadnie Ci problem" z kim pojechać w góry"- zapraszamy serdecznie na Kurs Przewodników Górskich Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie.

FORMULARZ ZAPISÓW NA KURS

Szkolenie kandydata na przewodnika na Kursie Przewodników Górskich SKPB Warszawa obejmuje cotygodniowe wykłady i obowiązkowe wycieczki, na których kursanci będą trenować umiejętność sprawnego poruszania się po górach i prowadzenia grupy oraz zdobywać wiedzę o terenie przyszłych uprawnień. Nie musisz być studentem, aby wziąć w nim udział!

3. października, o godzine 18:30 w Chacie Numinosum odbędzie się wykład inauguracyjny Kursu. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane! bPodczas tego spotkania opowiemy, jak dokładnie będzie przebiegał kurs. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.Obserwuj wydarzenie na Facebooku.

Sprawdź, jak wygląda harmonogram 60. Kursu oraz zapoznaj się z programem szkolenia.

Aby zostać przyjętym na 60. Kurs, należy spełnić 4 warunki:

  1. wypełnić formularz zapisów (zapisujesz się na kurs, jak i na konkretny termin obowiązkowej wycieczki na zapoznanie),
  2. wpłacić bezzwrotny zadatek (100 zł - studenci, doktoranci, 200 zł - pozostali) na wycieczkę na zapoznanie (niezwłocznie (do 3 dni) po dokonaniu zapisu - za te pieniądze kupujemy dla Ciebie bilety i rezerwujemy noclegi),
  3. pojechać na zadeklarowaną wycieczkę na zapoznanie,
  4. wpłacić wpisowe na kurs (w całości lub I ratę).

Wpisowe, które służy nam do pokrycia kosztów organizacyjnych kursu, wynosi łącznie 300 zł dla studentów lub 1500 zł dla pozostałych osób. Opłaty można dokonać jednorazowo albo w dwóch ratach:
I rata
 (150 zł - studenci, 750 zł - pozostali) płatna jest do 31 października 2023 roku, czyli przed manewrami nizinnymi (aby jechać na manewry trzeba wpłacić I ratę),
II rata (150 zł - studenci, 750 zł - pozostali) płatna jest do 31 stycznia 2024 roku, czyli przed obozem zimowym (aby jechać na obóz zimowy trzeba wpłacić II ratę).

Dla osób powracających na Kurs (mających zaliczoną I lub II część) wpisowe wynosi 100 zł w przypadków uczniów, studentów i doktorantów, 500 zł dla pozostałych osób.

Uwaga! W przypadku rezygnacji wpisowe nie jest zwracane.

Zarówno zadatek na wycieczkę na zapoznanie, jak i wpisowe, płatne są wyłącznie przelewem na konto:

70 2130 0004 2001 0380 3475 0002 (VW Bank Direct)
Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie
ul. Grzybowska 4 /U9B, 00-131 Warszawa

W tytule przelewów prosimy wpisać adres e-mail podany wcześniej przy wypełnianiu formularza i treść jak poniżej:
jan.kowalski[at]poczta.pl - wpisowe kurs 2023/24 rata I
jan.kowalski[at]poczta.pl - zapoznawcza WYBRANA DATA WYJAZDU

Uwaga!
Osoby, które chcą kontynuować kurs rozpoczęty w latach poprzednich (mają zaliczoną co najmniej część I) również zobowiązane są do zapisania się na listę uczestników kursu i skontaktowania z Kierownictwem Kursu.

Zobacz najczęściej zadawane pytania i zapoznaj się z Regulaminem kursu.