W Beskidzie Niskim, opowieści o wędrowaniu, odkrywaniu, doświadczaniu...

315519120 1944971485843050 7739726967947094470 n

 

Spotkajmy się w chatce w górach!

Marzyło nam się aby spotkać się i poznać z ludźmi, którzy mają w sercu podróże, górskie wędrówki oraz długie spacery po lesie. Aby wspólnie usiąść przy piecu kaflowym, z kubkiem gorącej herbaty i towarzystwem popielic na strychu.

Zapraszamy Was serdecznie na spotkanie, którego celem będzie wspólna wymiana doświadczeń, opowieści o wędrowaniu i spędzenie ze sobą czasu – w górskim klimacie, otwartym dla każdego kto czuje, że płynie w nim krew włóczykija. Na pierwsze spotkanie poprosiliśmy Tomka aby opowiedział swoją historię. Tomek odbył niezwykłą podróż z Przemyśla do Santiago de Compostela. Przez 3 miesiące wędrowania odkrywał nie tylko nowe szlaki ale i przede wszystkim zakamarki swojej duszy. Podróż ta była okraszona ważnymi dla niego spotkaniami – wędrował sam, więc miał otwarte serce na wszystko co się działo wokół niego. Człowiek, który rzucił pracę, w której miał bardzo dobrą pozycję, ale nie czuł się w niej szczęśliwy – znacie to uczucie? Wpadnijcie i posłuchajcie jak odważnie podjąć decyzję i wyruszyć w drogę. Nie zabraknie górskich wędrówek, wspólnego rozpalania w piecu i gotowania na nim pysznej strawy.

TERMIN: 26-27.11.2022

GDZIE: Chata studencka SKPB Lublin w Zawadce Rymanowskiej

KOSZT: 250 zł - nie zbieramy zaliczek, rozliczymy się na miejscu.
Cena pokrywa wydatki na:
- koszt noclegu (dwie noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę)
- wyżywienie (śniadanie w sobotę i niedzielę oraz obiadokolację w piątek i sobotę).
- organizacja spotkania z Tomkiem, udział w prelekcji. Pokrywamy dojazdy, noclegi i wyżywienie naszego gościa
- górskie wędrówki z przewodnikami beskidzkimi

PLAN?: zbieramy się wszyscy w piątek lub sobotę rano. W sobotę zapraszamy Was na wycieczkę górską – zrobimy dwa warianty – jeden dla osób, którzy lubią zrobić dużo kilometrów i się zmęczyć, a drugi dla osób, którzy wolą zachwycać się każdym kamykiem na szlaku W sobotę popołudniu zapraszamy na opowieść Tomka o swojej podróży. Po niej będzie czas na zadawanie Tomkowi pytań i wzajemną wymianę refleksji do samego rana. W niedzielę zapraszamy w góry, ale na krótszą wycieczkę.

PO CO TO ROBIMY? Chcemy miło spędzić czas w górach, z fajnymi ludźmi, w fajnym miejscu.
Małym kosztem, z dużą ilością wrażeń i motywacji do odkrywania świata. W skrócie – jedziemy ładować baterie! Jedziecie z nami?

JESTEŚ CHĘTNY, CHĘTNA? Zapisz się przez formularz: https://forms.gle/koK4bmYdK1rdrg94A

Resztę informacji dostaniecie na maila po wypełnieniu formularza.

Oczywiście liczba miejsc ograniczona byśmy pomieścili się w chatce
Zapraszamy! Renia i Grzesiek

Tags: