3-dniowy wyjazd w Beskid Żywiecki “#MikołajeTeam, czyli poszukiwacze zimy”

 Masz dość letnich upałów, a jesienna szarówka i deszcze wywołują u Ciebie brak energii i motywacji do działania? Z tęsknotą wspominasz ośnieżone górskie grzbiety? Swoje ciepłe skarpety widziałeś tak dawno, że nie pamiętasz już jak wyglądają? A chodzenie w grubszych ciuchach brzmi dla Ciebie jak pieśń dalekiej przeszłości?

winter 595692 640
fot. pixabay

Zapraszamy na wspólną wędrówkę w Beskid Żywiecki na poszukiwania nadchodzącej zimy. Jak warun dopisze (a mamy nadzieję, że tak) to bierzemy ze sobą rakiety śnieżne i cieszymy się zimą na całego, jeśli nie - to trudno, lecimy bez nich!
Trasa zapowiada się luksusowo - śpimy w ciepłych schroniskach, tam też jemy wszystkie posiłki, tak więc obędzie się tym razem bez gara i ognisk :)

way 4436308 640
fot. pixabay

Charakter trasy: zimowa, schroniskowa, jak będzie warun to rakietowa

Dla kogo: Dla wszystkich miłośników zimowych wędrówek, którym nie straszne są zimno i śnieg. Planujemy trasy około 20 GOT*/dzień
*- 1 GOT w górach to odpowiednik przejścia 1 km na nizinach; GOT poza odległością uwzględnia również przewyższenia:1 GOT to 1km odległości, lub 100 m pod górę

Trasa: Rajcza -> Hala Boracza -> Hala Lipowska -> Hala Miziowa -> Pilsko -> Korbielów
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany trasy w zależności od warunków.

Termin: 7 - 9 grudnia (wyjazd 6 grudnia wieczorem, powrót 9 grudnia na wieczór)

Sprzęt: dokumenty (dowód osobisty!), dobre, rozchodzone buty, sprawdzony plecak, ciepłe ciuchy, kurtka przeciwwiatrowa, termos, śpiwór, czołówka, apteczka osobista, w przypadku śniegu i rakiet stuptuty i kijki
Pełną listę sprzętu prześlemy zapisanym przed wyjazdem :)

Koszt: około 280 zł (zawiera koszty organizacyjne, transport oraz noclegi) + koszt posiłków w schroniskach, za które każdy płaci indywidualnie + koszt wypożyczenia rakiet, jeśli warun dopisze (około 40 zł)

Zapisy: Brak miejsc, zapisy na listę rezerwową mailowo

Prowadzący: Jarek Janusz & Krzysiek Mazurek
Kontakt: jarek.janusz[małpa]hotmail.com & krzysiek[małpa]malutki.waw.pl (piszcie proszę na oba maile)

71819992 2168338713459389 3807366565192531968 mIMGP7612
fot. archiwum własne & Karol O.

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa.