Bezpośredni transport w Pieniny, Gorce lub Beskid Sądecki: 5-6 kwietnia oraz 12-13 kwietnia!

Pieniny - Trzy Korony

Jeśli szukasz wiosny w górach w najlepszym wydaniu, masz na to niepowtarzalną szansę!

Zostań pasażerem nowej, weekendowej linii autobusowej SKPB - PieninyTravel.

Nie ma tam bezpośrednich wygodnych połączeń – a już na pewno nie za taką cenę z wyjazdem i powrotem po dwóch stronach Pienin!
Autobus może zabrać Ciebie również do innych miejsc na trasie przejazdu. To dobra oferta dla wybierających się w Gorce, Beskid Makowski, Wyspowy oraz na Spisz i Orawę.

WYJAZD w nocy z piątku na sobotę z Warszawy o godz. 0:00 (prosimy o przybycie 15 minut wcześniej - na spóźnialskich nie czekamy). Możliwe punkty docelowe: Myślenice → Skomielna Biała → Nowy Targ → Gronków → Krempachy (krótki postój) → Frydman (postój) → Dębno (krótki postój) → Harklowa (postój + zwiedzanie kościoła) → Łopuszna (postój) → Przełom Białki (postój) → Trybsz → Łapsze Niżne → Niedzica (przyjazd ok. 10.00).

POWRÓT: Jaworki (wyjazd 17:30), Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Nowy Targ, Skomielna Biała, Myślenice, przyjazd do Warszawy ok. 00:00 w niedzielę wieczorem.

Wolne miejsca są jeszcze na:
- 12-13 kwietnia
Cena biletu w jedną stronę: 50 zł, w dwie: 100 zł.

Dokładne godziny wysiadki i zbiórki zostaną podane osobom zapisanym. Aby zarezerwować miejsce konieczne jest wpłacenie zaliczki. Pierwszeństwo zapisu posiadają osoby jadące w dwie strony.

Zapisy poprzez formularz Google

PROMOCJA! W cenie biletu można zobaczyć: rezerwat Przełom Białki, Krempachy, Frydman, kościół UNESCO w Dębnie oraz wiele innych ciekawych miejsc

Jeszcze nie wiesz co robić w Pieninach? Podpowiadamy:
- zobaczyć najpiękniejszy przełom rzeczny w Europie, ze szlaku lub tratwy
- zobaczyć kościół UNESCO w Dębnie, rezerwat Przełom Białki, wąwóz Homole
- zwiedzić zabytki polskiego Spiszu (zamek w Niedzicy i Czorsztynie, Krempachy, Frydman)
- udać się na górską wycieczkę, zdobywając szczyt z Korony Gór Polski czyli Wysoką, oraz Trzy Korony, już nie wspominając o widokach na Tatry
- odpocząć w uzdrowisku Szczawnica

KONTAKT: poprzez e-mail

Zapraszam serdecznie,
Adam Leszczyński

ps.
Zastrzegamy prawo do korekty finalnego programu zwiedzania miejscowości Spiszu. Z powodu wilgoci, przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych zwiedzanie Dębna może zostać odwołane.

fot. Wikipedia