Wyjazd weekendowy w Gorce "Gorczańskie szaleństwo bez trzymanki"

Charakter trasy:

Wyjazd pieszy, nocleg w schronisku. Wspólnie przygotowujemy posiłki, gotujemy na ognisku.

Termin:

22 - 23 marca 2014
Wyjazd w nocy z piątku na sobotę, powrót przed północą w niedzielę.

Dla kogo:

Dla wszystkich mających siłę i chęć do wędrówek górskich, studentów, pracujących i licealistów. Nie trzeba mieć super przygotowania górskiego ale trzeba mieć dobre buty i siłę, żeby nieść plecak.

Koszt:

250 zł + trzeba wziąć jedzenie na pierwszy dzień
(w zależności od liczby uczestników, pracujemy nad tym, aby koszt był jak najniższy)

Prowadzący:

Adaś Leszczyński

Trasa:

Planujemy przejść następującą trasę:
Dzień 1: Rabka-Zdrój-> Przysłop-> Stare Wierchy->Turbacz
Dzień 2: Turbacz-> Jaworzyna Kamieniecka (bez plecaków)->Turbacz-> Bukowina Waksmundzka -> Nowy Targ
Trasa może ulec zmianie.

Atrakcje:

Będziemy mieli okazję podziwiać budzącą się wiosną do życia przyrodę, Tatry prześwitujące zza chmur... A ponadto wejdziemy do Zbójeckiej Jamy! 

O wyjeździe:

Czy wszystko ostatnio wali Ci się na głowę? W domu skończyła się herbata, rachunek za prąd wzrósł o 12.56 zł, autobus, którym jechałeś rano do pracy się popsuł, a na dodatek nie masz co robić w wiosenny weekend 22-23.03.2014?
Nie skacz!
Mamy dla Ciebie alternatywę!
Jedź z nami w góry!
Plan: Zamawiamy ekskluzywne limuzyny palące 30 l/km (rzecz jasna z szoferami i mini barkami), w torby od Louis Vuitton pakujemy dużo kawioru i jedziemy w Gorce (tylko jedna rzecz w tym zdaniu jest prawdą, zgadnij która;)). Na miejscu będzie na nas czekał przepiękny zamek (2873zł za nocleg/os.- wynajmujemy wszystkie komnaty, aby nie dzielić jednego zamku z plebsem), w którym pijemy Chateau Bordeaux rocznik '95 i zasypiamy w łożach z baldachimami- jeśli ta opcja nie wypali, będziemy zmuszeni przejść z Rabki na Turbacz i tam zanocować w schronisku, by następnego dnia odwiedzić przepiękną jaskinię i zejść do Nowego Targu, skąd pojedziemy do Warszawy. Posiłki będziemy spożywać na gorąco w okolicznościach przyrody, z widokiem na Tatry (albo i nie :P).
Brzmi interesująco?
Czekamy na Twoje zgłoszenie. CV ze zdjęciem i listy motywacyjne proszę wysyłać na priv. Po posiedzeniu komisji zdecydujemy czy spełniasz kryteria;)

Gorce2

fot. Joanna Kaczorowska

Ekwipunek:

Dokładna lista rzeczy do wzięcia zostanie podana uczestnikom wyjazdu. Bierzemy własne jedzenie, zgodnie z podaną przez przewodników listą. W plecaku należy zarezerwować miejsce na sprzęt grupowy. Trzeba mieć dobre buty, wygodny plecak i ciepłe ubranie.  Śpimy w schronisku na Turbaczu.

Zapisy:

Zapisy zbiera Evelin Witkowska, evelinwitkowska [małpka] wp [kropek] pl
W związku z koniecznością rezerwacji biletów autobusowych prosimy o jak najszybszy kontakt. Zbieramy zaliczkę na bilety - szczegóły mailem.

Zapraszam,

Adaś